Ariston

Каталог

Знижки

Ariston

Ariston Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів

Водонагрівачі Арістон – хороша якість за привабливими цінами

Ще кілька десятків років тому про бойлери мало хто знав, а сьогодні водонагрівачами користується практично кожна сім’я. Широкий асортимент даної продукції вимагає уважного і розумного підходу до покупки бойлера.

Якщо вам необхідно придбати або замінити водонагрівач, потрібно знати кілька нюансів. Насамперед вертайте увагу на виробника. Краще придбати продукцію відомої торгової марки, щоб застрахувати себе від підробок. Лідером продажів електричних обігрівачів на сьогодні є торгова марка Ariston. Водонагрівачі арістон – це стильна, економна та практична техніка від італійського виробника.

За типом підключення бойлери є електричні і газові. Перший варіант – більш популярний, оскільки електричні водонагрівачі простіші у користуванні і економніші, ніж газові. Для газових бойлерів потрібно облаштовувати витяжку, що є додатковою статтею витрат. Арістон бойлери є кращими зразками серед електричних водонагрівачів.

Економте з водонагрівачами ariston непрямого нагріву

Перед покупкою бойлера варто передбачити положення майбутнього придбання. Водонагрівачі ariston можна встановлювати у вертикальному, горизонтальному положенні або на стелі, якщо приміщення маленьке за площею.

Зручним і економним може стати для вас бойлер непрямого нагріву Ariston, якщо ви користуєтеся автономним водяним опаленням. За допомогою спеціально продуманої конструкції такого бойлера ви зможете використовувати джерело тепла одночасно для підігріву води в баку і батареях.

Ще один важливий момент при покупці – літраж бака, який коливається від 10 до 100 і більше літрів. Найпопулярнішим вважається Ariston бойлер 80 л, оскільки він є оптимальним варіантом для сім’ї.

Загалом, придбати Ariston водонагрівач за вигідною ціною можна в таких містах, як Івано-Франківськ, Львів, Чернівці.