Gorenje

Каталог

Знижки

Gorenje

Gorenje Товарів у наявності: 14

Показані 1 - 14 із 14 пунктів
Показані 1 - 14 із 14 пунктів

Електричні водонагрівачі gorenje – економні, зручні і довговічні

Сучасні технології не стоять на місці, і життя людини набагато спростилося, порівняно з кількома десятками років тому. Сьогодні для створення затишку і комфорту є всі необхідні умови. Наприклад, мати в домі постійно гарячу воду, при цьому не затрачати на це ні час, ні зусилля – нині це цілком реально і навіть вже звично. Водонагрівачі gorenje – одні з кращих на вітчизняному ринку.

Якщо обирати між газовими і електричними бойлерами, більшість людей схиляються до останнього варіанта, оскільки він економніший і зручніший у користуванні. Водонагрівачі електричні gorenje – яскраве цьому підтвердження. Для газових бойлерів потрібно додатково облаштовувати витяжку, що тягне за собою зайві витрати, а ціни на газ також не з дешевих. Тому варто обирати електричні водонагрівачі, і бажано – відомих торгових марок, що гарантуватиме вам довговічне використання техніки.

Приваблива ціна та широкий асортимент бойлерів gorenje

Gorenje – бойлери від країни-виробника Словенія, яка не один рік реалізує якісну продукцію на світовому ринку. В Україні популярність цієї марки можна пояснити привабливою ціною, гарним дизайном і, звісно, хорошими технічними характеристиками.

Gorenje бойлери мають такі основні характеристики:

- простота в експлуатації, установці і догляді;
- стильний сучасний дизайн;
- довговічність і безпечність при користуванні;
- наявність різноманітних систем захисту, наприклад, від замерзання;
- економічний температурний режим;
- високоякісна ізоляція;
- можливість додаткового нагріву за допомогою інших джерел енергії.

Купити бойлер gorenje можна в будь-якому місті України. Але найвигідніші ціни на цю продукцію – в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Тернополі та Закарпатті.