RODA

Каталог

Знижки

RODA

RODA Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Водонагрівач roda: електричний бойлер за найновішими технологіями

Електричні бойлери здобули ширшу популярність, ніж газові, оскільки вони економніші, зручніші і надійніші. Новинкою серед електричних бойлерів є водонагрівач roda. Основна перевага – довговічність бака: він зроблений із медичної нержавіючої сталі високої якості.

Roda бойлери оснащені сучасними системами захисту: ПЗВ (пристрій захисного відключення від електроенергії), запобіжним зливним клапаном, захистом від перегріву, додатковим захистом від корозії та пиловологозахистом.

Внутрішній бак бойлера виготовлений із якісної емальованої сталі, яка стійка до корозії і не є шкідливою для людського організму. Тен – сухого типу, надійний і безпечний, оскільки знаходиться в емальованих гільзах і не контактує з водою. Також бойлери захищені від замерзання: при зниженні температури нагрівальний пристрій увімкнеться автоматично.

Roda бойлери: німецька якість, доступна ціна

Об’єм літражу – різноманітний. Є компактні варіанти (10-15 літрів) і класичного розміру (30-100 літрів). Бойлер рода 50 – найпопулярніша модель водонагрівача. Об’єм води одноразового використання – до 150 літрів. Максимальна температура нагрівання – 75 градусів, час первинного нагріву – близько 2 годин. Натомість бойлер рода 80 гріється довше, оскільки більший літраж води: тривалість первинного нагрівання – 3,5 години.

Хороші технічні характеристики в поєднанні зі стильним дизайном зробили рода бойлери одними з найпопулярніших на сучасному ринку.

Водонагрівачі від німецького виробника RODA можна купити за доступною ціною в Івано-Франківську, Львові та інших містах Західної України. Зручність, економність та безпека при користуванні водонагрівачами даної марки – гарантовані.