БОЙЛЕРИ КОМБІНОВАНІ

Каталог

Знижки

БОЙЛЕРИ КОМБІНОВАНІ

БОЙЛЕРИ КОМБІНОВАНІ Товарів у наявності: 77

Підкатегорії

 • DRAZICE

  Плануєте покупку водонагрівача? Комбіновані бойлери Drazice – саме для вас!

  Комбіновані бойлери ще називають водонагрівачами непрямого нагріву. Вони обладнані теплообмінником та електричним теном, що дозволяє бойлеру нагріти воду за допомогою опалювальної системи, коли вона працює. Влітку такий бойлер працює як звичайний електричний чи газовий котел, тобто вода гріється за допомогою тена.

  Комбіновані бойлери вважаються економними і зручними в експлуатації. Одними з найкращих даного типу водонагрівачів є бойлери непрямого нагріву Drazice. За допомогою трубчастого теплообмінника вони можуть працювати з твердопаливними, газовими чи електричними котлами. Також додатковим джерелом енергії для комбінованих водонагрівачів можуть бути сонячний колектор або тепловий насос.

  Переваги бойлерів Drazice

  1. Простота в експлуатації. Щоб встановити чи замінити бойлери Drazice, не потрібно багато зусиль і знань. Вони не вимагають додатково обладнання чи особливого підходу.

  2. Широкий діапазон літражу. Комбіновані бойлери мають баки різного об’єму, найпопулярнішим серед яких є літраж 80. Наш інтернет-магазин пропонує вам водонагрівачі Drazice з об’ємом баків від 80 і до 500 літрів. Перш, ніж придбати бойлер, визначтеся з кількістю гарячої води, яка потрібна буде вам на щодень. 

  3. Економність і зручність. Придбавши комбінований бойлер Drazice, ви суттєво зекономите свої кошти і зусилля, оскільки під час опалювального сезону він працюватиме за рахунок енергії котла. Навіть якщо вимкнуть електроенергію, комбінований бойлер не припинить свою роботу. Також більш економним і безпечнішим варіантом вважаться бойлер із сухим теном.

  4. Великий асортимент і доступні ціни. Сьогодні придбати якісний і порівняно недорогий бойлер дражице – не проблема. Широкий асортимент даної продукції дозволяє вибрати ідеальний варіант для вашого дому. Найкращі ціни – в Івано-Франківську.

 • ARISTON

  Комбіновані бойлери Ariston – одні з кращих на світовому ринку

  Комбіновані бойлери або, як їх ще називають, бойлери непрямого нагріву – найпопулярніший вид сучасних водонагрівачів. Причина такої популярності – економічність і зручність водонагрівальних пристроїв. Кращим виробником комбінованих бойлерів вважається італійська торгова марка Ariston.

  Комбіновані бойлери Ariston можуть працювати як від електричної мережі, так і від опалювального котла. Принцип роботи останнього варіанта базується на підключенні бойлера до системи опалення. У внутрішньому баці водонагрівача вмонтований змійовик, за допомогою якого бойлер підключається до котла. Таким чином, вода у бойлері нагріваються за допомогою теплоносія, що поступає від системи опалення.

  Якщо вас цікавить ще більша економія, придбайте комбінований водонагрівач з сухим теном. Такий тен буде менше споживати електроенергії, а техобслуговування тена достатньо робити раз на два роки.

  Водонагрівачі комбіновані Арістон: економічні, зручні і довговічні

  До покупки бойлера потрібно підготуватись заздалегідь. На що потрібно звернути увагу?

  • На торгову марку. Перш за все, оберіть торгову марку, адже саме від виробника залежить, який за якістю товар ви придбаєте. Бойлери Ariston – одні з кращих на світовому ринку, і це підтвердили тисячі задоволених покупців.

  • На потужність. Другий важливий аспект – літраж бака. У нас ви можете придбати водонагрівачі комбіновані арістон 80 і 100 л. Це найпопулярніші моделі, оскільки такої кількості води вистачає на сім’ю з двох-чотирьох людей.

  • На гарантійний талон. Ми пропонуємо якісні водонагрівачі з гарантією 5 років – на бак, і 1 рік – на тен. Придбавши водонагрівач комбінований арістон, ціна на який доступна і вигідна, ви завжди матимете в домі гарячу воду.

 • RODA
 • GORENJE

  Комфорт і економія з водонагрівачем комбінованим Gorenje

  Сьогодні уявити своє життя без зручностей вже неможливо. Однією з умов комфортного проживання є наявність гарячої води в крані. Покупку бойлера може дозволити собі кожен. Широкий асортимент продукції дозволяє вибрати економний варіант за доступною ціною, наприклад, комбіновані бойлери gorenje. Завдяки тому, що такий водонагрівач працює за рахунок додаткового теплоносія, ви суттєво зекономите електроенергію.

  Чим відрізняється комбінований бойлер від звичайного газового чи електричного водонагрівача? Спеціально вмонтованою спіраллю, яка об’єднує бак з опалювальним контуром. Таким чином, теплоносій являється спільним для бойлера і радіатора. Тобто, якщо працює котел, для роботи бойлера не потрібно окремо використовувати електроенергію. Тому придбавши бойлер комбінований gorenje, ви заощадите свої кошти.

  Технічні характеристики комбінованих бойлерів Gorenje

  Щоб покупка бойлера була вдалою, потрібно до неї заздалегідь підготуватися. Сьогодні можна знайти безліч інформації про будь-який тип бойлера, що допоможе вам вибрати найкращий для вас варіант.

  На світовому ринку реалізації водонагрівальних пристроїв найкращими вважаються торгові марки Ariston, Roda, Drazice, Gorenje. Останнім часом все більшої популярності набирає останній виробник, оскільки водонагрівач комбінований gorenje зарекомендував себе, як якісний і довговічний бойлер.

  Серед основних технічних характеристик комбінованих бойлерів, що допоможуть вам зробити вдалий вибір, є літраж бака. Найоптимальнішим варіантом для звичайної сім’ї з двох-трьох чоловік буде бак об’ємом 80-100 л.

  Також потрібно поцікавитись, який тип тена вмонтований у бойлер – сухий чи мокрий. Водонагрівачі з сухим теном менше споживають електроенергії, а відсутність контакту з водою оберігає тен від окиснення.

  Якщо вас цікавить бойлер малої потужності, краще обирати накопичувальні водонагрівачі, які поступово гріють воду. Якщо ж ви плануєте під’єднати його до опалювальної системи, то вам тільки такий тип бойлерів підійде.

  Купити водонагрівач комбінований гореньє за вигідною ціною ви можете в Івано-Франківську, Чернівцях, Львові та інших містах Західної України.

 • REFLEX
Показані 1 - 77 із 77 пунктів
Показані 1 - 77 із 77 пунктів

Комбіновані бойлери: економічна альтернатива газовим та електричним водонагрівачам

Сучасний світ вже важко уявити без всіх тих технологій, що існують на сьогодні. З такими винаходами, як пральна машина, електрична плитка, бойлер, посудомийка, життя людини набагато спростилося. Ще не так давно ми мріяли, щоб з крану лилася одразу гаряча вода, а сьогодні це обов’язкова умова комфорту у домі.

Асортимент бойлерів на сьогоднішній день – дуже різноманітний. Ви можете легко підібрати ідеальний варіант, що підходитиме за типом підключення, розміром бака, потужністю, формою та ін. Якщо робити вибір між електричними чи газовими, купіть комбінований водонагрівач.

Що ж являть собою комбіновані бойлери? Це пристрої для підігріву води накопичувального типу, які здатні функціонувати, використовуючи, крім електрики, ще й інше джерело енергії, наприклад, котел для опалення.

Принцип роботи водонагрівачів комбінованих

Принцип роботи комбінованих котлів досить простий. Теплоносій із котла опалення проходить через сталевий змійовик, яким обладнаний бойлер, і при цьому віддає тепло воді, накопиченій у баці. Ця спіраль закільцьована з контуром опалення. Оскільки по ній циркулює та ж рідина, що нагріває радіатори, це дозволить вам використовувати для підігріву води в баці і батареях одне і те ж джерело тепла.

Водонагрівачі комбіновані практично нічим не відрізняються від електричних бойлерів за технічними показниками. Єдина суттєва і важлива для покупця відмінність – економічність. Протягом опалювального сезону ви зможете економити електроенергію, оскільки комбінований водонагрівач працюватиме від системи опалення. Існують також і інші джерела тепла для таких бойлерів, наприклад, сонячний колектор чи тепловий насос. Деякі бойлери комбіновані мають два трубчасті теплообмінники: один із них використовується для циркуляції теплоносія з опалювальної системи, інший – з сонячного колектора або теплового насоса.

Основні характеристики комбінованих бойлерів

Економічність. Ще раз варто зазначити, що такий тип водонагрівачів – надзвичайно економний. Якщо ви обдумано і грамотно підійдете до питання обігріву води, перебої з електрикою для вас не стануть проблемою. Тому такий бойлер для кухні – ідеальне рішення.

Простота в експлуатації. На відміну від газових котлів, які потребують додаткового облаштування витяжки, комбіновані котли, як і електричні, прості в установці та експлуатації. 

Великий асортимент. На сьогодні існує багато моделей комбінованих бойлерів. Тому ви без проблем виберете найкращий варіант, який підійде для кухні чи ванної, квартири чи дачі, особняка чи багатоквартирного будинку. Нагадаємо, що ви можете придбати навіть бойлери для опалення.

Доступні ціни. Вартість такої техніки також різноманітна. Тому ви легко виберете водонагрівачі комбіновані, ціни на які повністю вас влаштують. Зазначимо, що придбати комбіновані бойлери за найвигіднішими цінам ви можете в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Тернополі та Закарпатті.