ARISTON

Каталог

Знижки

ARISTON

ARISTON Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів

Комбіновані бойлери Ariston – одні з кращих на світовому ринку

Комбіновані бойлери або, як їх ще називають, бойлери непрямого нагріву – найпопулярніший вид сучасних водонагрівачів. Причина такої популярності – економічність і зручність водонагрівальних пристроїв. Кращим виробником комбінованих бойлерів вважається італійська торгова марка Ariston.

Комбіновані бойлери Ariston можуть працювати як від електричної мережі, так і від опалювального котла. Принцип роботи останнього варіанта базується на підключенні бойлера до системи опалення. У внутрішньому баці водонагрівача вмонтований змійовик, за допомогою якого бойлер підключається до котла. Таким чином, вода у бойлері нагріваються за допомогою теплоносія, що поступає від системи опалення.

Якщо вас цікавить ще більша економія, придбайте комбінований водонагрівач з сухим теном. Такий тен буде менше споживати електроенергії, а техобслуговування тена достатньо робити раз на два роки.

Водонагрівачі комбіновані Арістон: економічні, зручні і довговічні

До покупки бойлера потрібно підготуватись заздалегідь. На що потрібно звернути увагу?

• На торгову марку. Перш за все, оберіть торгову марку, адже саме від виробника залежить, який за якістю товар ви придбаєте. Бойлери Ariston – одні з кращих на світовому ринку, і це підтвердили тисячі задоволених покупців.

• На потужність. Другий важливий аспект – літраж бака. У нас ви можете придбати водонагрівачі комбіновані арістон 80 і 100 л. Це найпопулярніші моделі, оскільки такої кількості води вистачає на сім’ю з двох-чотирьох людей.

• На гарантійний талон. Ми пропонуємо якісні водонагрівачі з гарантією 5 років – на бак, і 1 рік – на тен. Придбавши водонагрівач комбінований арістон, ціна на який доступна і вигідна, ви завжди матимете в домі гарячу воду.