DRAZICE

Каталог

Знижки

DRAZICE

DRAZICE Товарів у наявності: 38

Показані 1 - 38 із 38 пунктів
Показані 1 - 38 із 38 пунктів

Плануєте покупку водонагрівача? Комбіновані бойлери Drazice – саме для вас!

Комбіновані бойлери ще називають водонагрівачами непрямого нагріву. Вони обладнані теплообмінником та електричним теном, що дозволяє бойлеру нагріти воду за допомогою опалювальної системи, коли вона працює. Влітку такий бойлер працює як звичайний електричний чи газовий котел, тобто вода гріється за допомогою тена.

Комбіновані бойлери вважаються економними і зручними в експлуатації. Одними з найкращих даного типу водонагрівачів є бойлери непрямого нагріву Drazice. За допомогою трубчастого теплообмінника вони можуть працювати з твердопаливними, газовими чи електричними котлами. Також додатковим джерелом енергії для комбінованих водонагрівачів можуть бути сонячний колектор або тепловий насос.

Переваги бойлерів Drazice

1. Простота в експлуатації. Щоб встановити чи замінити бойлери Drazice, не потрібно багато зусиль і знань. Вони не вимагають додатково обладнання чи особливого підходу.

2. Широкий діапазон літражу. Комбіновані бойлери мають баки різного об’єму, найпопулярнішим серед яких є літраж 80. Наш інтернет-магазин пропонує вам водонагрівачі Drazice з об’ємом баків від 80 і до 500 літрів. Перш, ніж придбати бойлер, визначтеся з кількістю гарячої води, яка потрібна буде вам на щодень. 

3. Економність і зручність. Придбавши комбінований бойлер Drazice, ви суттєво зекономите свої кошти і зусилля, оскільки під час опалювального сезону він працюватиме за рахунок енергії котла. Навіть якщо вимкнуть електроенергію, комбінований бойлер не припинить свою роботу. Також більш економним і безпечнішим варіантом вважаться бойлер із сухим теном.

4. Великий асортимент і доступні ціни. Сьогодні придбати якісний і порівняно недорогий бойлер дражице – не проблема. Широкий асортимент даної продукції дозволяє вибрати ідеальний варіант для вашого дому. Найкращі ціни – в Івано-Франківську.