GORENJE

Каталог

Знижки

GORENJE

GORENJE Товарів у наявності: 8

Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Показані 1 - 8 із 8 пунктів

Комфорт і економія з водонагрівачем комбінованим Gorenje

Сьогодні уявити своє життя без зручностей вже неможливо. Однією з умов комфортного проживання є наявність гарячої води в крані. Покупку бойлера може дозволити собі кожен. Широкий асортимент продукції дозволяє вибрати економний варіант за доступною ціною, наприклад, комбіновані бойлери gorenje. Завдяки тому, що такий водонагрівач працює за рахунок додаткового теплоносія, ви суттєво зекономите електроенергію.

Чим відрізняється комбінований бойлер від звичайного газового чи електричного водонагрівача? Спеціально вмонтованою спіраллю, яка об’єднує бак з опалювальним контуром. Таким чином, теплоносій являється спільним для бойлера і радіатора. Тобто, якщо працює котел, для роботи бойлера не потрібно окремо використовувати електроенергію. Тому придбавши бойлер комбінований gorenje, ви заощадите свої кошти.

Технічні характеристики комбінованих бойлерів Gorenje

Щоб покупка бойлера була вдалою, потрібно до неї заздалегідь підготуватися. Сьогодні можна знайти безліч інформації про будь-який тип бойлера, що допоможе вам вибрати найкращий для вас варіант.

На світовому ринку реалізації водонагрівальних пристроїв найкращими вважаються торгові марки Ariston, Roda, Drazice, Gorenje. Останнім часом все більшої популярності набирає останній виробник, оскільки водонагрівач комбінований gorenje зарекомендував себе, як якісний і довговічний бойлер.

Серед основних технічних характеристик комбінованих бойлерів, що допоможуть вам зробити вдалий вибір, є літраж бака. Найоптимальнішим варіантом для звичайної сім’ї з двох-трьох чоловік буде бак об’ємом 80-100 л.

Також потрібно поцікавитись, який тип тена вмонтований у бойлер – сухий чи мокрий. Водонагрівачі з сухим теном менше споживають електроенергії, а відсутність контакту з водою оберігає тен від окиснення.

Якщо вас цікавить бойлер малої потужності, краще обирати накопичувальні водонагрівачі, які поступово гріють воду. Якщо ж ви плануєте під’єднати його до опалювальної системи, то вам тільки такий тип бойлерів підійде.

Купити водонагрівач комбінований гореньє за вигідною ціною ви можете в Івано-Франківську, Чернівцях, Львові та інших містах Західної України.