БУФЕРНІ ЄМНОСТІ

Каталог

Знижки

БУФЕРНІ ЄМНОСТІ

БУФЕРНІ ЄМНОСТІ Товарів у наявності: 73

Підкатегорії

 • RODA

  Стабільна і ефективна подача тепла з теплобаками Roda

  Сьогодні все більше людей схиляються до думки, що буферні ємності необхідні для стабільної і ефективної роботи опалювальної системи. Вони мають ряд переваг:

  - акумулюють надлишкове тепло, а потім віддають його за потребою;
  - захищають опалювальний котел від перегріву;
  - допомагають заощадити тепло, електроенергію і, відповідно, зменшують фінансові витрати господарів.

  Одним із провідних виробників теплових акумуляторів є італійська компанія Roda. Буферні баки рода – це гарантована якість і довговічність.

  Об’єм акумуляційних баків коливається основному від 200 до 10 тисяч літрів. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати акумулятор теплаroda з об’ємом від 350 до 4000 літрів.

  Економимо з буферними баками рода

  В чому полягає економія з теплоакумуляторами? Якщо у вас електричний котел, ви матимете змогу користуватися ним тоді, коли тарифи на електроенергію нижчі. А акумулюючі ємності, наприклад, теплобаки roda, застосують заощаджене тепло, коли виникне потреба.

  Суттєва економія спостерігається при використанні буферних баків у комплекті з твердопаливними котлами. Відомо, що при згоранні твердого палива виділяються шкідливі речовини, такі, як дьоготь і різні кислоти. Щоб їх спалити, котел повинен працювати постійно на великій потужності. З буферними ємностями таке можливо – надлишкове тепло вони зарезервують, і в той час, коли котел відпочиває, підтримуватимуть стабільну температуру протягом кількох діб.

  Буферні баки roda вважаються одними з кращих моделей, які використовують у комплекті з твердопаливними котлами. До прикладу, у Західній Європі користуватися твердопаливним котлом без теплового акумулятора заборонено.

  Найвигідніші ціни на roda теплові акумулятори – в Івано-Франківську, Львові та інших містах Західної України.

 • ALTEP

  Теплобаки altep: найкращі пропозиції від українського виробника

  Буферні ємності використовуються для накопичення надлишкового тепла, зберігання та передачі теплової енергії в опалювальну систему, коли виникне така необхідність. Серед широкого асортименту даної продукції популярністю користуються теплобаки altep від української компанії Альтеп-центр.

  Теплові баки можуть накопичувати тепло від різних джерел енергії: газових, електричних та твердопаливних котлів, а також від сонячних колекторів.

  Найчастіше буферні ємності застосовують із твердопаливними котлами, а в сучасній комплектації даних котлів вони є обов’язковою складовою. Це зумовлено тим, що твердопаливний котел повинен працювати на повній потужності, щоб спалити шкідливі речовини, які виділяються при горінні твердого палива. Тому все надлишкове тепло від роботи котла акумулюється в буферному накопичувачі, яким може бути, наприклад, акумулятор тепла altep, а згодом за потреби використовується опалювальною системою.

  Основні технічні характеристики буферних баків Альтеп

  Установивши акумулятор тепла, ви забезпечите стабільну роботу опалювальної системи, а також підвищите безпеку і ефективність використання твердопаливного котла.

  Об’єм буферних баків різний. Ми пропонуємо своїм покупцям буферні баки альтеп об’ємом від 200 до 5000 літрів.

  Теплові акумулятори – це вертикальні конструкції, що мають циліндричну форму. Виготовлені переважно з чорної сталі. Щоб мінімізувати тепловтрату, окремі altep теплові акумулятори мають утеплювач із термоізоляційних матеріалів.

  Придбати буферні баки altep ви можете в будь-якому місті України. Але найвигідніші пропозиції на цю продукцію – в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Тернополі та Закарпатті.

 • ВОГНЕЗАР

  Теплобаки Вогнезар – якісна продукція від західноукраїнської компанії

  Прикарпатська компанія «Вогнезар» спеціалізується на виробництві твердопаливних котлів. Оскільки сучасна комплектація котлів на твердому паливі вимагає наявності буферних ємностей, підприємство «Вогнезар» налагодило випуск теплових акумуляторів. Буферні баки Вогнезар зарекомендували себе, як надійне і якісне обладнання для опалювальної системи.

  В чому полягає принцип роботи акумулюючих ємностей? Насамперед, в накопиченні надлишкового тепла, яке зберігається в резервуарі, а потім, коли температура падає, воно поступає в опалювальну систему і таким чином забезпечує стабільну і ефективну роботу системи.

  Теплові акумулятори використовуються переважно з твердопаливними котлами, хоча можуть акумулювати тепло і від газових та електричних котлів, а також від сонячних колекторів. Оскільки в нашому регіоні застосовують переважно твердопаливні котли, відповідно попит на теплобаки Вогнезар значно зріс.

  Ще одна причина використовувати Вогнезар теплові акумулятори – щоб вберегти твердопаливний котел від перегрівання.

  Буферні баки Вогнезар – найвигідніші пропозиції в Івано-Франківську

  Використання акумуляційних баків у системі опалювання твердопаливними котлами необхідне тому, що такі котли працюють на повну потужність, а, значить, постійно є надлишок тепла. Такий принцип роботи необхідний для того, щоб спалити всі шкідливі речовини, які виділяються при горінні твердого палива. В основному це дьоготь і різні кислоти, які шкідливі як для людського здоров’я, так і для самої системи опалювання.

  Об’єми буферних ємностей можуть досягати 10 000 літрів. Західноукраїнська компанія випускає буферні баки Вогнезар об’ємом від 80 до 1000 літрів.

  Щоб зберегти теплову енергію якнайдовше, виробники акумулюючи баків використовують термоізоляційні матеріали для утеплення конструкцій, товщина яких складає до 60 мм.

  Придбати акумулятор тепла Вогнезар найвигідніше в Івано-Франківську. Ви можете замовити продукцію безпосередньо в компанії, тобто без посередників, що зробить вашу покупку значно дешевшою.

Показані 1 - 73 із 73 пунктів
Показані 1 - 73 із 73 пунктів

Теплоакумулятори – резервуари для надлишкового тепла

Якщо ви плануєте встановити в своєму домі опалювальну систему на твердопаливному котлі, без буферної ємності вам не обійтися. Насамперед зазначимо, що собою представляє таке обладнання. Буферна ємність – це акумулюючий бак, який зберігає, а потім віддає надлишкове тепло по мірі потреби. Тобто він слугує так званим резервуаром для надлишкового тепла, яке виділяється під час роботи котла. Коли температура починає знижуватися у приміщенні, акумулюючі ємності віддають накопичене тепло і таким чином підтримують задану температуру ще кілька діб.

Буферну ємність називають по-різному: тепловим акумулятором, буферним баком, акумуляційною ємністю, теплобаком для опалення (бак аккумулятор для опалення) і тому подібне.

За формою буферні баки – це металеві вертикальні конструкції, у циліндричній ємності яких поступово набирається гаряча вода. Щоб мінімізувати тепловтрати, з зовні їх ізолюють термостійким поролоном. Теплоакумулятори можуть накопичувати тепло від таких джерел:

- твердопаливного котла;
- газового котла;
- електричного котла;
- сонячних колекторів.

Буферні баки для твердопаливних котлів – гарантія безпеки та стабільної температури

Використовувати теплобаки можна в котеджах, квартирах, офісах, готелях, торгових центрах, промислових будівлях, одним словом, всюди, де використовується індивідуальна опалювальна система. Принцип побудови конструкції теплоакумулятора дозволяє підключати його одночасно до кількох джерел теплопостачання.

Якщо говорити про комплексну систему теплопостачання, то теплові акумулятори є необхідним елементом для повноцінної й ефективної роботи опалювальної системи.

Найчастіше буферні ємності застосовуються з твердопаливними котлами. Зважаючи на виділення шкідливих речовин у процесі спалювання твердого палива (дьоготь, кислоти), буферні баки для твердопаливних котлів є обов’язковими елементами, оскільки завдяки їм котел може постійно працювати на повній потужності. А це в свою чергу забезпечує ефективне спалювання всіх речовин, в тому числі і шкідливих. Ще одна причина придбати буферні ємності для твердопаливних котлів – запобігання відкладенню смоли на стінках котла та димохода.

Теплові акумулятори за вигідною ціною

Придбавши акумулюючі ємності для котлів, ви не тільки налагодите ефективну роботу опалювальної системи, а й суттєво зекономите. Якщо у вас електричний котел, ви зможете отримати тепло тоді, коли тарифи найвигідніші, наприклад, у нічний час. А оскільки теплові акумулятори здатні зберігати тепло майже шість діб, а потім поступово віддати його, щоб підтримувати стабільну температуру, економічна доцільність такого обладнання очевидна.

Купити акумулятор тепла, ціна на який буде доступною, можна в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Тернополі, а також в Закарпатті. Широкий асортимент продукції дозволить придбати акумулюючі баки, ціна на які влаштує кожного. При покупці слід враховувати габарити буферних ємностей, щоб потім не мати проблем із місцем для встановлення такого обладнання.