ALTEP

Каталог

Знижки

ALTEP

ALTEP Товарів у наявності: 47

Показані 1 - 47 із 47 пунктів
Показані 1 - 47 із 47 пунктів

Теплобаки altep: найкращі пропозиції від українського виробника

Буферні ємності використовуються для накопичення надлишкового тепла, зберігання та передачі теплової енергії в опалювальну систему, коли виникне така необхідність. Серед широкого асортименту даної продукції популярністю користуються теплобаки altep від української компанії Альтеп-центр.

Теплові баки можуть накопичувати тепло від різних джерел енергії: газових, електричних та твердопаливних котлів, а також від сонячних колекторів.

Найчастіше буферні ємності застосовують із твердопаливними котлами, а в сучасній комплектації даних котлів вони є обов’язковою складовою. Це зумовлено тим, що твердопаливний котел повинен працювати на повній потужності, щоб спалити шкідливі речовини, які виділяються при горінні твердого палива. Тому все надлишкове тепло від роботи котла акумулюється в буферному накопичувачі, яким може бути, наприклад, акумулятор тепла altep, а згодом за потреби використовується опалювальною системою.

Основні технічні характеристики буферних баків Альтеп

Установивши акумулятор тепла, ви забезпечите стабільну роботу опалювальної системи, а також підвищите безпеку і ефективність використання твердопаливного котла.

Об’єм буферних баків різний. Ми пропонуємо своїм покупцям буферні баки альтеп об’ємом від 200 до 5000 літрів.

Теплові акумулятори – це вертикальні конструкції, що мають циліндричну форму. Виготовлені переважно з чорної сталі. Щоб мінімізувати тепловтрату, окремі altep теплові акумулятори мають утеплювач із термоізоляційних матеріалів.

Придбати буферні баки altep ви можете в будь-якому місті України. Але найвигідніші пропозиції на цю продукцію – в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Тернополі та Закарпатті.