RODA

Каталог

Знижки

RODA

RODA Товарів у наявності: 16

Показані 1 - 16 із 16 пунктів
Показані 1 - 16 із 16 пунктів

Стабільна і ефективна подача тепла з теплобаками Roda

Сьогодні все більше людей схиляються до думки, що буферні ємності необхідні для стабільної і ефективної роботи опалювальної системи. Вони мають ряд переваг:

- акумулюють надлишкове тепло, а потім віддають його за потребою;
- захищають опалювальний котел від перегріву;
- допомагають заощадити тепло, електроенергію і, відповідно, зменшують фінансові витрати господарів.

Одним із провідних виробників теплових акумуляторів є італійська компанія Roda. Буферні баки рода – це гарантована якість і довговічність.

Об’єм акумуляційних баків коливається основному від 200 до 10 тисяч літрів. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати акумулятор теплаroda з об’ємом від 350 до 4000 літрів.

Економимо з буферними баками рода

В чому полягає економія з теплоакумуляторами? Якщо у вас електричний котел, ви матимете змогу користуватися ним тоді, коли тарифи на електроенергію нижчі. А акумулюючі ємності, наприклад, теплобаки roda, застосують заощаджене тепло, коли виникне потреба.

Суттєва економія спостерігається при використанні буферних баків у комплекті з твердопаливними котлами. Відомо, що при згоранні твердого палива виділяються шкідливі речовини, такі, як дьоготь і різні кислоти. Щоб їх спалити, котел повинен працювати постійно на великій потужності. З буферними ємностями таке можливо – надлишкове тепло вони зарезервують, і в той час, коли котел відпочиває, підтримуватимуть стабільну температуру протягом кількох діб.

Буферні баки roda вважаються одними з кращих моделей, які використовують у комплекті з твердопаливними котлами. До прикладу, у Західній Європі користуватися твердопаливним котлом без теплового акумулятора заборонено.

Найвигідніші ціни на roda теплові акумулятори – в Івано-Франківську, Львові та інших містах Західної України.