ВОГНЕЗАР

Каталог

Знижки

ВОГНЕЗАР

ВОГНЕЗАР Товарів у наявності: 10

Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів

Теплобаки Вогнезар – якісна продукція від західноукраїнської компанії

Прикарпатська компанія «Вогнезар» спеціалізується на виробництві твердопаливних котлів. Оскільки сучасна комплектація котлів на твердому паливі вимагає наявності буферних ємностей, підприємство «Вогнезар» налагодило випуск теплових акумуляторів. Буферні баки Вогнезар зарекомендували себе, як надійне і якісне обладнання для опалювальної системи.

В чому полягає принцип роботи акумулюючих ємностей? Насамперед, в накопиченні надлишкового тепла, яке зберігається в резервуарі, а потім, коли температура падає, воно поступає в опалювальну систему і таким чином забезпечує стабільну і ефективну роботу системи.

Теплові акумулятори використовуються переважно з твердопаливними котлами, хоча можуть акумулювати тепло і від газових та електричних котлів, а також від сонячних колекторів. Оскільки в нашому регіоні застосовують переважно твердопаливні котли, відповідно попит на теплобаки Вогнезар значно зріс.

Ще одна причина використовувати Вогнезар теплові акумулятори – щоб вберегти твердопаливний котел від перегрівання.

Буферні баки Вогнезар – найвигідніші пропозиції в Івано-Франківську

Використання акумуляційних баків у системі опалювання твердопаливними котлами необхідне тому, що такі котли працюють на повну потужність, а, значить, постійно є надлишок тепла. Такий принцип роботи необхідний для того, щоб спалити всі шкідливі речовини, які виділяються при горінні твердого палива. В основному це дьоготь і різні кислоти, які шкідливі як для людського здоров’я, так і для самої системи опалювання.

Об’єми буферних ємностей можуть досягати 10 000 літрів. Західноукраїнська компанія випускає буферні баки Вогнезар об’ємом від 80 до 1000 літрів.

Щоб зберегти теплову енергію якнайдовше, виробники акумулюючи баків використовують термоізоляційні матеріали для утеплення конструкцій, товщина яких складає до 60 мм.

Придбати акумулятор тепла Вогнезар найвигідніше в Івано-Франківську. Ви можете замовити продукцію безпосередньо в компанії, тобто без посередників, що зробить вашу покупку значно дешевшою.