КОТЛИ ГАЗОВІ

Каталог

Країна виробник

Знижки

КОТЛИ ГАЗОВІ

КОТЛИ ГАЗОВІ Товарів у наявності: 88

Підкатегорії

 • Vaillant

  Vaillant – хороша якість за доступними цінами

  Газові котли vaillant за роки присутності на українському ринку отримали схвальні відгуки від людей, які встановили в себе будь-яку модель котла від даного виробника. І в цьому немає нічого дивного, адже vaillant котел - це взірець німецького практичного підходу до вирішення побутових проблем.

  Котли Вайлант мають сучасний дизайн, а також хороші технічні характеристики. Для ефективної роботи не потребують спеціального приміщення і підійдуть до будь-якого інтер’єру.

  Усі котли даної фірми обладнані мідним теплообмінником, а, як відомо, мідь має високу теплопровідність. Вторинний обмінник зроблений із нержавіючої сталі, і це є запорукою ефективної роботи. Окрім того, кожна модель котла vaillant має різну потужність, тому котел можливо підібрати індивідуально до кожної оселі.

  Котли Вайлант – опалювальна техніка нового покоління

  Котел сам регулює швидкість циркуляції теплоносія завдяки насосу, який вже вмонтований у нього. Панель управління досить зрозуміла, тому перемикати режими опалення легко. У котлах Вайлант нового покоління можливе підключення додаткової дистанційної панелі управління, яка встановлюється у потрібній кімнаті і обладнана тепловим датчиком. Така панель тримає зв'язок із котлом завдяки дротам, або через Wy-Fy , або через інфрачервоний зв'язок.

  Купити котел вайлант в Івано-Франківську та інших куточках України не буде складно. Вони представлені у нас найвідомішими моделями, але якщо вас цікавить якась конкретна модель, то є можливість придбати її по спецзамовленню. Котли Вайлант, ціна яких раніше була досить високою, в сьогоднішніх умовах ринку суттєво подешевшали і стали порівняно доступними.

  При виборі котла слід пам’ятати, що опалювальна площа, вказана виробником, носить середньостатистичний характер, тому кожен об’єкт, в якому ви хочете встановити опалення, потребує індивідуального підходу до підбору котла.

 • Viessmann

  Viessmann – законодавець у проектуванні і виготовленні котлів

  Відмінна якість, яка супроводжує кожен виріб цієї фірми, завоювали велику прихильність клієнтів. Продукція viessmann різноманітна, в основному це газові котли та комплектуючі до них.

  Газові котли вісман продаються потужністю від 24кВт до 35 кВт, це найбільш популярний діапазон потужності для нашого ринку. Як правило, на газових котлах стоять мідні пластинчаті теплообмінники, а також вторинні теплообмінники з якісної нержавіючої сталі, це гарантує стабільну і ефективну роботу котла.

  Модифікації газових котлів Вісман

  Газові котли viessmann відомі в кількох модифікаціях:

  1. Viessmann - котел конденсаційний настінний. Даний тип котлів вважається найекономнішим і здатний видавати високу продуктивність обігріву, яка може сягати 103-106 % за рахунок теплової енергії конденсату, що виділяється при згоранні газу.

  2. Газові котли viessmann двоконтурні настінні – це найбільш популярний котел серед населення. Він має дві основні функції: нагрів теплоносія системи опалення і підігрів водопровідної води, як питної, так і технічного призначення.

  3. Парапетний котел вісман теж отримав визнання серед користувачів завдяки тому, що може встановлюватись у будь-яких приміщеннях і не потребує димоходу. Його можна встановлювати у квартирах, тому що даний котел не потребує окремого приміщення.

  Слід зазначити, що котли вісман – це високотехнічні прилади, і декотрі з них переважають за основними показниками котел вайлант турбо. Кожен котел обладнаний мембранною розширювальною ємністю, тому дані котли призначені для опалювальних систем замкнутого типу.

  Купити котли вісман за доступними цінами можливо в Івано-Франківську, Чернівцях, Закарпатті та інших містах України. Котли Вісман - ціни відповідають якості, тому стає зрозумілим, що дані котли відпрацюють кожну витрачену на них копійку.

 • RODA

  Рода котел - приклад італійського уявлення про комфорт

  Питання опалення в наш час стоїть особливо жорстко, це пов’язано із постійним ростом цін на газ та інші енергоносії. Тому вибір газового котла – особлива тема, і питання економії стоїть на першому місці. Окрім економічності, газовий котел повинен виконувати свої прямі функції, а саме - зігрівати оселю і воду, якщо це передбачено конструкцією котла. Із всіма цими задачами справляються газові котли рода.

  Газові котли рода можна придбати із різною потужностю, від 18 – до 32 кВт. Позначка (R) означає, що даний котел є одноконтурним і призначений тільки для опалення систем замкнутого типу, без підігріву водопровідної води. Значну частину економії забезпечує система Duo, в яку входять два синхронізованих між собою теплообмінника, або бітермічний теплообмінник.

  Газові котли Roda: хороша якість і доступні ціни

  Камери згорання в котлах можуть бути як відкритого, так і закритого типу – в залежності від комплектації котла. На газові котли roda встановлені надійні мембранні розширювальні бачки і ефективна група безпеки. Також слід згадати про систему управління, яку має рода котел: позначки на регуляторах прості і зрозумілі, а дисплей доступно відтворює інформацію про роботу котла.

  Газові котли рода, ціни на які суттєво нижчі, ніж на аналоги від інших європейських виробників, приємно здивують вітчизняних виробників. У Львові, Тернополі, Івано-Франківську ціни ще нижчі, це пов’язано із тим, що фірми, які займаються реалізацією котлів рода працюють із виробником на пряму, без посередників.

  Виробники котлів рода намагаються йти в ногу з часом, тому всі сучасні котли мають опцію підключення системи контролю клімату, а також систему захисту від заклинювання, що продовжує безперебійну роботу на довгі роки.

 • ARISTON

  Газові котли Ariston: надійна та стабільна робота

  Газові котли ariston присутні в Україні ще з 90-х років і за цей проміжок часу радували покупців надійністю, економністю і стабільною роботою. Виробник арістон постійно займається розробкою нових моделей, щоб задовольнити ще більше коло покупців. Досвід, здобутий протягом років, у тандемі з новітніми розробками робить котли арістон лідерами продажів на українському ринку.

  Газові котли арістон мають широкий діапазон потужності – від 18 до 35 кВт, і незалежно від потужності, мають сучасний дизайн і невеликі габарити. Дисплей у нових моделей рідкокристалічний, а система управління завдяки новій платі – ефективна і зрозуміла.

  У всіх двоконтурних котлах вмонтовані два теплообмінника із нержавіючої сталі, окремо для опалення і окремо для підігріву води. Камери згорання можуть бути відкритого і закритого типу, це залежить від того, чи встановлена в котлі турбіна.

  Котли Ariston – кращий зразок поєднання досвіду і новітніх розробок

  Арістон котли також обладнані циркуляційним насосом із автоматикою для перемикання швидкості обертів, розширювальною ємністю і надійною групою безпеки. Для всіх котлів арістон нового типу доступні додаткові опції, їх можливо підключити до внутрішніх і зовнішніх термодатчиків, терморегуляторів, а також до системи «розумний будинок».

  Котли, які офіційно продаються в профільних магазинах, підготовані до українських реалій, тому вони стійкі до перепадів напруги і низького тиску газу. Івано-Франківськ – одне із міст, де котли арістон не тільки продаються, але й обслуговуються і ремонтуються у спеціальних сервісних ценрах.

  Якщо ви вирішили придбати газовий котел арістон, ціна досить помірна, якщо врахувати, що виробник збирає котли тільки в Європі, без переносу частини виробництва в Азію. Умови гарантії на котли досить прозорі, а гарантія виробника досить умовна, тому що при правильній експлуатації котел прослужить набагато довше, навіть при постійній максимальному навантаженні.

 • CHAFFOTEAUX

  Котел Chaffoteaux: надійність, простота в експлуатації і доступна ціна

  Виробник газових котлів завжди спрямовував свою продукцію на надійність, простоту в експлуатації і доступну вартість. Котел Chaffoteaux зроблений у Європі і відповідає всім європейським і українським вимогам безпеки.

  Дані котли відрізняються продуманим дизайном і зрозумілою системою управління. Потужність може варіюватись у діапазоні від 18 до 35 кВт.

  Газовий котел Chaffoteaux обладнаний циркуляційним насосом, має закриту камеру згорання і розширювальний бачок середнього об’єму. Всі компоненти котла прекрасно підходять один до одного і, як результат, видають досить високий ККД, приблизно від 85 до107 %, в залежності від типу котла і його потужності. За своїми технічними характеристиками всі котли даного виробника можуть бути використані при каскадному підключенні.

  Alixia котел – відомий представник настінного опалювального обладнання

  Окрема модельна лінія котлів chaffoteaux alexia втілила в собі більш ніж 90- річний досвід компанії у виготовленні опалювального обладнання. Це серія настінних вертикальних котлів, у яку входять як звичайні газові котли, так і конденсаційні. Alixia котел обладнаний двома контурами, які покриті антикорозійним покриттям і розраховані на довготривалу роботу. Для управління температурою гарячої води використовується два термодатчики, що дозволяє отримувати більш стабільний підігрів води.

  Настінний газовий котел alixia обладнаний системою, яка запобігає замерзанню опалювальної системи, а також системою самодіагностики, що дозволяє миттєво виявити неполадки в котлі і одразу усунути їх.

  Ціни на котли даної марки невисокі, тому бажаючих придбати котел європейської якості за доступними цінами не бракує. У Львів, Івано-Франківськ та інші міста забезпечили наявність у продажі даних котлів, тому придбати тут котел буде не важко.

 • ITALTHERM
 • Інші (BAXI, WESTEN,...

  Газові BAXI котли – відмінний дизайн і технічні характеристики

  За останнє десятиліття на нашому ринку закріпився цілий ряд котлів від європейських виробників, які, можливо, не такі популярні, проте не менш якісні, ніж більш відомі світові аналоги. Одним із таких брендів є виробник котлів BAXI.

  Газові BAXI котли відзначаються дизайном і відмінними технічними характеристиками. Котел baxi зазвичай двоконтурний, димохідний або турбо. В Україні продається найчастіше із потужністю 24 кВт. Всі котли цього виробника мають опцію підключення в тандем до сонячних панелей. Котли баксі - ціна досить прийнятна, враховуючи, що котли цієї фірми дійсно європейської якості і серед хороших робочих характеристик мають дуже низький рівень шуму.

  Westen котли і ferolli котли завоювали хорошу репутацію

  WESTEN котли теж мають хорошу репутацію завдяки встановленим на них двох теплообмінників і закритій камері згорання. При незначних змінах у налаштуваннях котел можна перевести на зріджений газ, що дуже важливо при можливих перебоях у подачі природного газу. Газові котли westen обладнані рідкокристалічними дисплеями, за допомогою яких зручно спостерігати за опаленням і подачею гарячої води.

  Ferolli котли представлені в Україні невеликою кількістю моделей. В основному це 24 кіловатні котли, димохідні або стурбовані із закритою камерою згорання і двома контурами. Виробництво котлів налагоджене в КНДР за італійськими технологіями.

  Котли Beretta – кращі італійські традиції

  Beretta газовий котел - яскравий представник італійських традицій у виготовленні котлів. На нашому ринку поки що невеликий вибір моделей котлів від цього бренду. Як правило, це димохідні котли на природній тязі або їх стурбовані версії. Котли Beretta двоконтурні із закритою камерою згорання, мають температурний максимум у системі опалення 80 градусів.

  У Чернівцях, Тернополі та Івано-Франківську такі котли можливо знайти в продаж. Вибір моделей невеликий, але хороша ціна і позитивні відгуки користувачів роблять цим брендам непогану рекламу.

 • ПРОГРАМАТОРИ,...

  Програматори котла

  Програматори для котлів створені, щоб реалізувати управління газовим котлом та підвищити рівень комфорту в приміщенні. А також суттєво зекономити кошти. Деякі моделі газових котлів комплектуються программаторами, а для інших його можна придбати окремо. Даний вид допоміжної техніки може бути сумісним лише з певними моделями або універсальним, придатним до всіх котлів або, навіть, кондиціонерів. 
   
  Основні переваги використання 
  Програматори для газових котлів характеризуються рядом переваг, а їх використання забезпечує такими моментами:
  Реагування не на температуру теплоносія, а на температуру повітря. Лише після її зниження до певного рівня, програма тор дає команду на розпал котла. При цьому відбувається економія газу за рахунок:
  - розриву ланцюга подачі газу, котел не включається кожні 5-15 хв. для перевірки температури води;
  - за програмування приладу на різну температуру в різний час, що дозволить опалювати приміщення менш інтенсивно вночі або коли вдома нікого немає.
  Температура в приміщенні вимірюється термостатом безперервно, що дозволяє підтримувати її на належному рівні. Як тільки температура в знижується до гранично допустимого значення, подається сигнал на включення котла, як тільки вона досягає необхідного рівня, подача газу перекривається.
  Мінімальне значення гістерезису дозволить зробити перепад температур між включеннями котла мінімальними і не відчутними для людини.
  Програматори газових котлів майже всіх моделей мають заводські програми і можливість самостійного програмування під потреби конкретної сім'ї. Тижневий цикл дозволяє задати комфортні температури в залежності від часу доби, робочих чи вихідних днів.
   
  Вигідне та доступне придбання 
  Цікавить якісний сучасний  програматор для котла опалення в Івано-Франківську по самим доступним цінам? Тоді завітайте до нашого інтернет-магазину Тепломаркет. Ми пропонуємо моделі від надійного та провіреного виробника COMPUTHERM. На продаж представлені такі два основні типи програматорів:
   
  Провідні. Їх установка вимагає прокладати дріт від котла до місця розташування контролера (зазвичай, спальню або вітальню);
  Радіо (бездротові). Керують котлом по радіоканалу, складаються з 2-х функціональних блоків: перший - блок самого контролера з рідкокристалічним дисплеєм і клавіатурою для управління, другий - блок виконавчого пристрою.
   
  Купити програматор для котла – забезпечити управління роботою опалювального пристрою, що контролює його включення і виключення, підтримуючи задану користувачем температуру для створення найбільш оптимальних і комфортних умов в приміщенні, а також за рахунок оптимізації роботи економити кошти на опалення

  Стабілізатор напруги для квартири

  Стабілізатор напруги – це дієвий механізм для збереження функціональних можливостей будь-якої техніки.

  Основним завданням стабілізаторів напруги є максимальний захист електрообладнання від перенавантаження, короткого замикання, або ж різких коливань напруги під час щоденного використання. Завдяки якісному стабілізатору напруги вся побутова техніка, яка знаходиться у квартирі буде працювати коректно та безпечно без зайвих збоїв або ж аварійних ситуацій.

  Стабілізатор напруги для будинку  виступає гарантом забезпечення захисту кожного електричного приладу. Обираючи новий стабілізатор напруги слід перш за все розрахувати його потужність. В залежності від кількості електроприладів, які знаходяться в квартирі або ж у офісі слід обирати і технічні характеристики приладу. Якщо у будинку зосереджена велика кількість електричного обладнання, то відповідно, варто обирати стабілізатор напруги з великою потужністю. І навпаки, якщо Ви дбаєте про захист одного електричного приладу не варто обирати стабілізатор з дуже великими потужними характеристиками.

  Стабілізатор напруги для котла

  Стабілізатор напруги – це спеціалізований прилад, який захищає кожен прилад від зайвих навантажень та забезпечує функціональну роботу великої кількості обладнання, або ж окремого приладу. Під час вибору стабілізатора напруги для котла слід звернути увагу на прилади малої потужності.  Стабілізатори напруги невеликої потужності чудово підійдуть для якісного енергозбереження одного електричного обладнання. Таким електроспоживачем може бути як котел, так і телевізор, пральна машинка, або ж кондиціонер. 

  Стабілізатор напруги для холодильника також слід обирати з невеликою потужністю. Крім того, варто звернути увагу на сертифікаційні документи електричного приладу, які б підтвердили його оригінальність. Якісний стабілізатор ЛВТ стане оптимальним вибором для збереження функціональних можливостей будь-якого обладнання.

  Одними з найбільш популярних електричних пристроїв для захисту обладнання є стабілізатори Luxeonта стабілізатори LVT. Такі стабілізатори характеризуються відмінними технічними характеристиками та продуктивно працюють на протязі довгих років. Додатковою перевагою таких стабілізаторів напруги є їх компактні розміри, зручність у керуванні та швидкий та простий монтаж. Стабілізатори напруги не мають велику ціну, тому придбати такий корисний прилад може кожен. Купити стабілізатор напруги 12В або ж будь – який інший електричний прилад Ви зможете в Інтернет магазині teplomarket-if.com.ua

  Інтернет магазин teplomarket-if.com.ua пропонує широкий вибір сертифікованих стабілізаторів напруги від кращих фірм-виробників та за зниженими цінами. Кваліфіковані менеджери Інтернет супермаркету допоможуть Вам підібрати найоптимальніший варіант стабілізатора напруги в залежності від Ваших потреб.

  Інтернет магазин teplomarket-if.com.ua – це високоякісні стабілізатори напруги у Івано-Франківську по більш ніж доступній ціні

на сторінку
Показані 1 - 80 із 88 пунктів
Показані 1 - 80 із 88 пунктів

До комплектації всіх газових котлів входить труба і коліно

Газові котли - найефективніший засіб опалення приміщень

Опалення приміщень за допомогою газового котла досить поширене серед українців. На сьогоднішній день газ проведений майже в усіх куточках України, за винятком важкодоступних гірських районів. Відповідно, газові котли для опалення будинку зігрівають не одну українську сім’ю. Обрати газовий котел досить важко, через те, що вони представлені великою кількістю моделей від різних виробників, як закордонних, так і вітчизняних. У кожного котла є своя комплектація і свій набір функцій. Газові котли класифікують за принципом роботи або за особливостями в конструкції.

Умовна класифікація газових котлів

1. Котли газові двоконтурні призначені для зігрівання теплоносія в системі опалення замкнутого типу одним контуром, а також зігрівання водопровідної води другим контуром. Існує таке поняття як котли газові двоконтурні турбо: вони мають такі ж функції, подача газу у камеру згорання здійснюється за допомогою спеціальної турбіни.

2. Котли газові настінні встановлюються на стіну і можуть бути як одноконтурними, так і двоконтурними.

3. Котли газові двоконтурні напольні – основною умовою ефективної роботи є встановлення їх на підлозі.

4. Конденсаційні газові котли є більш економними, ніж інші, але здатні підтримувати невисоку температуру всередині системи, тому їх рекомендують встановлювати для опалення добре утеплених приміщень.

5. Котли парапетні газові мають у своїй конструкції трубу, яка крізь стіну повинна виходити назовні і слугує для того, щоб виводити продукти горіння в атмосферу.

Серед газових котлів українського виробництва найкращі - житомирські

З недавніх пір популярність набирають газові котли українського виробництва. Причина популярності на газові котли українського виробництва – ціни, які суттєво нижчі, ніж на імпортні зразки. Найвідомішими в Україні є котли газові житомирські, вони відрізняються стабільною якістю і помірною ціною. Житомирська фірма виготовляє як газові котли для квартири, так і котли для обігріву інших будівель.

Одноконтурні газові котли орієнтовані тільки на підігрів енергоносіїв у середині системи, тому мають більш високий КПД.

Ціни котли газові українські допоможуть серйозно зекономити. Найвідомішими в Івано-Франківську, Чернівцях, Львові і взагалі по всій Україні є котли газові двоконтурні Данко вітчизняного виробництва, які мають прекрасне співвідношення ціни і якості.

В нашій країні користуються популярністю всі моделі котлів, особливо котли газові настінні двоконтурні і котли газові двоконтурні напольні. Не оминають українці своєю увагою і газові котли турбо.

Газові котли купити легко, це можливо зробити в спеціалізованих магазинах, на ринках, або в інтернет-магазині. Важливо обирати якісні газові котли, ціни на які досить стабільні і суттєво не будуть відрізнятися. Не лишньою при виборі котла буде консультація спеціаліста, який буде його встановлювати. Така людина на практиці знає, які газові котли підійдуть саме для вашої оселі.