ARISTON

Знижки

ARISTON

ARISTON Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів

Газові котли Ariston: надійна та стабільна робота

Газові котли ariston присутні в Україні ще з 90-х років і за цей проміжок часу радували покупців надійністю, економністю і стабільною роботою. Виробник арістон постійно займається розробкою нових моделей, щоб задовольнити ще більше коло покупців. Досвід, здобутий протягом років, у тандемі з новітніми розробками робить котли арістон лідерами продажів на українському ринку.

Газові котли арістон мають широкий діапазон потужності – від 18 до 35 кВт, і незалежно від потужності, мають сучасний дизайн і невеликі габарити. Дисплей у нових моделей рідкокристалічний, а система управління завдяки новій платі – ефективна і зрозуміла.

У всіх двоконтурних котлах вмонтовані два теплообмінника із нержавіючої сталі, окремо для опалення і окремо для підігріву води. Камери згорання можуть бути відкритого і закритого типу, це залежить від того, чи встановлена в котлі турбіна.

Котли Ariston – кращий зразок поєднання досвіду і новітніх розробок

Арістон котли також обладнані циркуляційним насосом із автоматикою для перемикання швидкості обертів, розширювальною ємністю і надійною групою безпеки. Для всіх котлів арістон нового типу доступні додаткові опції, їх можливо підключити до внутрішніх і зовнішніх термодатчиків, терморегуляторів, а також до системи «розумний будинок».

Котли, які офіційно продаються в профільних магазинах, підготовані до українських реалій, тому вони стійкі до перепадів напруги і низького тиску газу. Івано-Франківськ – одне із міст, де котли арістон не тільки продаються, але й обслуговуються і ремонтуються у спеціальних сервісних ценрах.

Якщо ви вирішили придбати газовий котел арістон, ціна досить помірна, якщо врахувати, що виробник збирає котли тільки в Європі, без переносу частини виробництва в Азію. Умови гарантії на котли досить прозорі, а гарантія виробника досить умовна, тому що при правильній експлуатації котел прослужить набагато довше, навіть при постійній максимальному навантаженні.