CHAFFOTEAUX

Каталог

Знижки

CHAFFOTEAUX

CHAFFOTEAUX  Товарів у наявності: 11

Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Показані 1 - 11 із 11 пунктів

Котел Chaffoteaux: надійність, простота в експлуатації і доступна ціна

Виробник газових котлів завжди спрямовував свою продукцію на надійність, простоту в експлуатації і доступну вартість. Котел Chaffoteaux зроблений у Європі і відповідає всім європейським і українським вимогам безпеки.

Дані котли відрізняються продуманим дизайном і зрозумілою системою управління. Потужність може варіюватись у діапазоні від 18 до 35 кВт.

Газовий котел Chaffoteaux обладнаний циркуляційним насосом, має закриту камеру згорання і розширювальний бачок середнього об’єму. Всі компоненти котла прекрасно підходять один до одного і, як результат, видають досить високий ККД, приблизно від 85 до107 %, в залежності від типу котла і його потужності. За своїми технічними характеристиками всі котли даного виробника можуть бути використані при каскадному підключенні.

Alixia котел – відомий представник настінного опалювального обладнання

Окрема модельна лінія котлів chaffoteaux alexia втілила в собі більш ніж 90- річний досвід компанії у виготовленні опалювального обладнання. Це серія настінних вертикальних котлів, у яку входять як звичайні газові котли, так і конденсаційні. Alixia котел обладнаний двома контурами, які покриті антикорозійним покриттям і розраховані на довготривалу роботу. Для управління температурою гарячої води використовується два термодатчики, що дозволяє отримувати більш стабільний підігрів води.

Настінний газовий котел alixia обладнаний системою, яка запобігає замерзанню опалювальної системи, а також системою самодіагностики, що дозволяє миттєво виявити неполадки в котлі і одразу усунути їх.

Ціни на котли даної марки невисокі, тому бажаючих придбати котел європейської якості за доступними цінами не бракує. У Львів, Івано-Франківськ та інші міста забезпечили наявність у продажі даних котлів, тому придбати тут котел буде не важко.