Інші (BAXI, WESTEN, Ferolli, Beretta)

Каталог

Знижки

Інші (BAXI, WESTEN, Ferolli, Beretta)

Інші (BAXI, WESTEN, Ferolli, Beretta) Товарів у наявності: 14

Показані 1 - 14 із 14 пунктів
Показані 1 - 14 із 14 пунктів

Газові BAXI котли – відмінний дизайн і технічні характеристики

За останнє десятиліття на нашому ринку закріпився цілий ряд котлів від європейських виробників, які, можливо, не такі популярні, проте не менш якісні, ніж більш відомі світові аналоги. Одним із таких брендів є виробник котлів BAXI.

Газові BAXI котли відзначаються дизайном і відмінними технічними характеристиками. Котел baxi зазвичай двоконтурний, димохідний або турбо. В Україні продається найчастіше із потужністю 24 кВт. Всі котли цього виробника мають опцію підключення в тандем до сонячних панелей. Котли баксі - ціна досить прийнятна, враховуючи, що котли цієї фірми дійсно європейської якості і серед хороших робочих характеристик мають дуже низький рівень шуму.

Westen котли і ferolli котли завоювали хорошу репутацію

WESTEN котли теж мають хорошу репутацію завдяки встановленим на них двох теплообмінників і закритій камері згорання. При незначних змінах у налаштуваннях котел можна перевести на зріджений газ, що дуже важливо при можливих перебоях у подачі природного газу. Газові котли westen обладнані рідкокристалічними дисплеями, за допомогою яких зручно спостерігати за опаленням і подачею гарячої води.

Ferolli котли представлені в Україні невеликою кількістю моделей. В основному це 24 кіловатні котли, димохідні або стурбовані із закритою камерою згорання і двома контурами. Виробництво котлів налагоджене в КНДР за італійськими технологіями.

Котли Beretta – кращі італійські традиції

Beretta газовий котел - яскравий представник італійських традицій у виготовленні котлів. На нашому ринку поки що невеликий вибір моделей котлів від цього бренду. Як правило, це димохідні котли на природній тязі або їх стурбовані версії. Котли Beretta двоконтурні із закритою камерою згорання, мають температурний максимум у системі опалення 80 градусів.

У Чернівцях, Тернополі та Івано-Франківську такі котли можливо знайти в продаж. Вибір моделей невеликий, але хороша ціна і позитивні відгуки користувачів роблять цим брендам непогану рекламу.