Інші (BAXI, WESTEN, Ferolli, Beretta)

Знижки

Котел Westen Quasar Digit 240Fi (турбо) Збільшити для перегляду

Котел Westen Quasar Digit 240Fi (турбо)

14021

Новий товар

Котел Westen Quasar Digit 240Fi (турбо)

Детальніше

13 375 ГРН

Додати до списку бажань

Інформація

Газовий котел WESTEN QUASAR D 24 Fi - завдяки роздільними теплообмінниками, захист від утворення накипу і спеціально спроектованій системі відведення продуктів згоряння, котел QUASAR відрізняється надкомпактний розмірами. 

Він розроблений спеціально для застосування в квартирному опаленні і є ідеальним варіантом для застосування в багатоповерхових будинках (в тому числі вище 5 поверхів). 

Випускаються із закритою і відкритою камерою згоряння. У конструкції котла застосовується великий рідкокристалічний дисплей і зручна кнопкова панель управління. 

Котел адаптований до умов експлуатації в Україні і обладнаний пристроєм погодозалежної генерації тепла. Має два діапазони регулювання температури в системі опалення. 

Газова система: Безперервна електронна модуляція полум'я, як в режимі опалення, так і в режимі ГВП; Повільний електронний розпал; Пальник з нержавіючої сталі; Стійко працюють при зниженні вхідного тиску природного газу до 5 мбар; Можлива перенастроювання для роботи на зрідженому газі. 

Гідравлічна система: Чавунний первинний теплообмінник;Високошвидкісний циркуляційний насос з автоматичним відводом повітря (крім моделей iN); Вбудований бойлер для гарячої води (у двоконтурних моделях); Окремий насос для бойлера (у двоконтурних моделях); Манометр (окрім моделей iN); Постциркуляція насоса;Можливість підключення зовнішнього накопичувального бойлера для гарячої води. 

Температурний контроль: Два діапазони регулювання температури в системі опалення: 30-85 ° с і 30-45 ° с (режим «теплі підлоги»); Дистанційний кліматичних регулятором (поставляється окремо);Вбудована погодозалежна автоматика (можливість підключення датчика вуличної температури); Регулювання та автоматична підтримка заданої температури в контурі опалення; Регулювання та автоматична підтримка заданої температури в бойлері (для моделей з вбудованим або окремим бойлером); можливість підключення програмованого таймера ; Електронна індикація температури. 

пристрої контролю і запобіжні пристрої: Електронна система самодіагностики; іонізації; Захисний термостат від перегріву води в первинному теплообміннику;Датчик тяги для контролю за безпечним видаленням продуктів згоряння (пневмореле - для моделей із закритою камерою згоряння, термостат - для моделей з відкритою камерою); Система захисту від блокування насоса (включається автоматично кожні 24 год.); Запобіжний клапан в контурі опалення (3 атм.) (крім моделей iN); Запобіжний клапан в контурі ГВП на 8 атм. (моделі з вбудованим бойлером); Система захисту від замерзання в контурі опалення і бойлері;

Відгуки

Відгуки клієнтів поки відсутні

Напишіть відгук про товар

Котел Westen Quasar Digit 240Fi (турбо)

Котел Westen Quasar Digit 240Fi (турбо)

Котел Westen Quasar Digit 240Fi (турбо)

13 інших товарів цього розділу