ПРОГРАМАТОРИ, СТАБІЛІЗАТОРИ, ПОДОВЖУВАЧІ КОТЛІВ

Каталог

Країна виробник

Знижки

ПРОГРАМАТОРИ, СТАБІЛІЗАТОРИ, ПОДОВЖУВАЧІ КОТЛІВ

ПРОГРАМАТОРИ, СТАБІЛІЗАТОРИ, ПОДОВЖУВАЧІ КОТЛІВ Товарів у наявності: 20

Показані 1 - 20 із 20 пунктів
Показані 1 - 20 із 20 пунктів

Програматори котла

Програматори для котлів створені, щоб реалізувати управління газовим котлом та підвищити рівень комфорту в приміщенні. А також суттєво зекономити кошти. Деякі моделі газових котлів комплектуються программаторами, а для інших його можна придбати окремо. Даний вид допоміжної техніки може бути сумісним лише з певними моделями або універсальним, придатним до всіх котлів або, навіть, кондиціонерів. 
 
Основні переваги використання 
Програматори для газових котлів характеризуються рядом переваг, а їх використання забезпечує такими моментами:
Реагування не на температуру теплоносія, а на температуру повітря. Лише після її зниження до певного рівня, програма тор дає команду на розпал котла. При цьому відбувається економія газу за рахунок:
- розриву ланцюга подачі газу, котел не включається кожні 5-15 хв. для перевірки температури води;
- за програмування приладу на різну температуру в різний час, що дозволить опалювати приміщення менш інтенсивно вночі або коли вдома нікого немає.
Температура в приміщенні вимірюється термостатом безперервно, що дозволяє підтримувати її на належному рівні. Як тільки температура в знижується до гранично допустимого значення, подається сигнал на включення котла, як тільки вона досягає необхідного рівня, подача газу перекривається.
Мінімальне значення гістерезису дозволить зробити перепад температур між включеннями котла мінімальними і не відчутними для людини.
Програматори газових котлів майже всіх моделей мають заводські програми і можливість самостійного програмування під потреби конкретної сім'ї. Тижневий цикл дозволяє задати комфортні температури в залежності від часу доби, робочих чи вихідних днів.
 
Вигідне та доступне придбання 
Цікавить якісний сучасний  програматор для котла опалення в Івано-Франківську по самим доступним цінам? Тоді завітайте до нашого інтернет-магазину Тепломаркет. Ми пропонуємо моделі від надійного та провіреного виробника COMPUTHERM. На продаж представлені такі два основні типи програматорів:
 
Провідні. Їх установка вимагає прокладати дріт від котла до місця розташування контролера (зазвичай, спальню або вітальню);
Радіо (бездротові). Керують котлом по радіоканалу, складаються з 2-х функціональних блоків: перший - блок самого контролера з рідкокристалічним дисплеєм і клавіатурою для управління, другий - блок виконавчого пристрою.
 
Купити програматор для котла – забезпечити управління роботою опалювального пристрою, що контролює його включення і виключення, підтримуючи задану користувачем температуру для створення найбільш оптимальних і комфортних умов в приміщенні, а також за рахунок оптимізації роботи економити кошти на опалення

Стабілізатор напруги для квартири

Стабілізатор напруги – це дієвий механізм для збереження функціональних можливостей будь-якої техніки.

Основним завданням стабілізаторів напруги є максимальний захист електрообладнання від перенавантаження, короткого замикання, або ж різких коливань напруги під час щоденного використання. Завдяки якісному стабілізатору напруги вся побутова техніка, яка знаходиться у квартирі буде працювати коректно та безпечно без зайвих збоїв або ж аварійних ситуацій.

Стабілізатор напруги для будинку  виступає гарантом забезпечення захисту кожного електричного приладу. Обираючи новий стабілізатор напруги слід перш за все розрахувати його потужність. В залежності від кількості електроприладів, які знаходяться в квартирі або ж у офісі слід обирати і технічні характеристики приладу. Якщо у будинку зосереджена велика кількість електричного обладнання, то відповідно, варто обирати стабілізатор напруги з великою потужністю. І навпаки, якщо Ви дбаєте про захист одного електричного приладу не варто обирати стабілізатор з дуже великими потужними характеристиками.

Стабілізатор напруги для котла

Стабілізатор напруги – це спеціалізований прилад, який захищає кожен прилад від зайвих навантажень та забезпечує функціональну роботу великої кількості обладнання, або ж окремого приладу. Під час вибору стабілізатора напруги для котла слід звернути увагу на прилади малої потужності.  Стабілізатори напруги невеликої потужності чудово підійдуть для якісного енергозбереження одного електричного обладнання. Таким електроспоживачем може бути як котел, так і телевізор, пральна машинка, або ж кондиціонер. 

Стабілізатор напруги для холодильника також слід обирати з невеликою потужністю. Крім того, варто звернути увагу на сертифікаційні документи електричного приладу, які б підтвердили його оригінальність. Якісний стабілізатор ЛВТ стане оптимальним вибором для збереження функціональних можливостей будь-якого обладнання.

Одними з найбільш популярних електричних пристроїв для захисту обладнання є стабілізатори Luxeonта стабілізатори LVT. Такі стабілізатори характеризуються відмінними технічними характеристиками та продуктивно працюють на протязі довгих років. Додатковою перевагою таких стабілізаторів напруги є їх компактні розміри, зручність у керуванні та швидкий та простий монтаж. Стабілізатори напруги не мають велику ціну, тому придбати такий корисний прилад може кожен. Купити стабілізатор напруги 12В або ж будь – який інший електричний прилад Ви зможете в Інтернет магазині teplomarket-if.com.ua

Інтернет магазин teplomarket-if.com.ua пропонує широкий вибір сертифікованих стабілізаторів напруги від кращих фірм-виробників та за зниженими цінами. Кваліфіковані менеджери Інтернет супермаркету допоможуть Вам підібрати найоптимальніший варіант стабілізатора напруги в залежності від Ваших потреб.

Інтернет магазин teplomarket-if.com.ua – це високоякісні стабілізатори напруги у Івано-Франківську по більш ніж доступній ціні