RODA

Каталог

Знижки

RODA

RODA Товарів у наявності: 14

Показані 1 - 14 із 14 пунктів
Показані 1 - 14 із 14 пунктів

Рода котел - приклад італійського уявлення про комфорт

Питання опалення в наш час стоїть особливо жорстко, це пов’язано із постійним ростом цін на газ та інші енергоносії. Тому вибір газового котла – особлива тема, і питання економії стоїть на першому місці. Окрім економічності, газовий котел повинен виконувати свої прямі функції, а саме - зігрівати оселю і воду, якщо це передбачено конструкцією котла. Із всіма цими задачами справляються газові котли рода.

Газові котли рода можна придбати із різною потужностю, від 18 – до 32 кВт. Позначка (R) означає, що даний котел є одноконтурним і призначений тільки для опалення систем замкнутого типу, без підігріву водопровідної води. Значну частину економії забезпечує система Duo, в яку входять два синхронізованих між собою теплообмінника, або бітермічний теплообмінник.

Газові котли Roda: хороша якість і доступні ціни

Камери згорання в котлах можуть бути як відкритого, так і закритого типу – в залежності від комплектації котла. На газові котли roda встановлені надійні мембранні розширювальні бачки і ефективна група безпеки. Також слід згадати про систему управління, яку має рода котел: позначки на регуляторах прості і зрозумілі, а дисплей доступно відтворює інформацію про роботу котла.

Газові котли рода, ціни на які суттєво нижчі, ніж на аналоги від інших європейських виробників, приємно здивують вітчизняних виробників. У Львові, Тернополі, Івано-Франківську ціни ще нижчі, це пов’язано із тим, що фірми, які займаються реалізацією котлів рода працюють із виробником на пряму, без посередників.

Виробники котлів рода намагаються йти в ногу з часом, тому всі сучасні котли мають опцію підключення системи контролю клімату, а також систему захисту від заклинювання, що продовжує безперебійну роботу на довгі роки.