Vaillant

Каталог

Знижки

Vaillant

Vaillant Товарів у наявності: 17

Показані 1 - 17 із 17 пунктів
Показані 1 - 17 із 17 пунктів

Vaillant – хороша якість за доступними цінами

Газові котли vaillant за роки присутності на українському ринку отримали схвальні відгуки від людей, які встановили в себе будь-яку модель котла від даного виробника. І в цьому немає нічого дивного, адже vaillant котел - це взірець німецького практичного підходу до вирішення побутових проблем.

Котли Вайлант мають сучасний дизайн, а також хороші технічні характеристики. Для ефективної роботи не потребують спеціального приміщення і підійдуть до будь-якого інтер’єру.

Усі котли даної фірми обладнані мідним теплообмінником, а, як відомо, мідь має високу теплопровідність. Вторинний обмінник зроблений із нержавіючої сталі, і це є запорукою ефективної роботи. Окрім того, кожна модель котла vaillant має різну потужність, тому котел можливо підібрати індивідуально до кожної оселі.

Котли Вайлант – опалювальна техніка нового покоління

Котел сам регулює швидкість циркуляції теплоносія завдяки насосу, який вже вмонтований у нього. Панель управління досить зрозуміла, тому перемикати режими опалення легко. У котлах Вайлант нового покоління можливе підключення додаткової дистанційної панелі управління, яка встановлюється у потрібній кімнаті і обладнана тепловим датчиком. Така панель тримає зв'язок із котлом завдяки дротам, або через Wy-Fy , або через інфрачервоний зв'язок.

Купити котел вайлант в Івано-Франківську та інших куточках України не буде складно. Вони представлені у нас найвідомішими моделями, але якщо вас цікавить якась конкретна модель, то є можливість придбати її по спецзамовленню. Котли Вайлант, ціна яких раніше була досить високою, в сьогоднішніх умовах ринку суттєво подешевшали і стали порівняно доступними.

При виборі котла слід пам’ятати, що опалювальна площа, вказана виробником, носить середньостатистичний характер, тому кожен об’єкт, в якому ви хочете встановити опалення, потребує індивідуального підходу до підбору котла.