Viessmann

Каталог

Знижки

Viessmann

Viessmann Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів

Viessmann – законодавець у проектуванні і виготовленні котлів

Відмінна якість, яка супроводжує кожен виріб цієї фірми, завоювали велику прихильність клієнтів. Продукція viessmann різноманітна, в основному це газові котли та комплектуючі до них.

Газові котли вісман продаються потужністю від 24кВт до 35 кВт, це найбільш популярний діапазон потужності для нашого ринку. Як правило, на газових котлах стоять мідні пластинчаті теплообмінники, а також вторинні теплообмінники з якісної нержавіючої сталі, це гарантує стабільну і ефективну роботу котла.

Модифікації газових котлів Вісман

Газові котли viessmann відомі в кількох модифікаціях:

1. Viessmann - котел конденсаційний настінний. Даний тип котлів вважається найекономнішим і здатний видавати високу продуктивність обігріву, яка може сягати 103-106 % за рахунок теплової енергії конденсату, що виділяється при згоранні газу.

2. Газові котли viessmann двоконтурні настінні – це найбільш популярний котел серед населення. Він має дві основні функції: нагрів теплоносія системи опалення і підігрів водопровідної води, як питної, так і технічного призначення.

3. Парапетний котел вісман теж отримав визнання серед користувачів завдяки тому, що може встановлюватись у будь-яких приміщеннях і не потребує димоходу. Його можна встановлювати у квартирах, тому що даний котел не потребує окремого приміщення.

Слід зазначити, що котли вісман – це високотехнічні прилади, і декотрі з них переважають за основними показниками котел вайлант турбо. Кожен котел обладнаний мембранною розширювальною ємністю, тому дані котли призначені для опалювальних систем замкнутого типу.

Купити котли вісман за доступними цінами можливо в Івано-Франківську, Чернівцях, Закарпатті та інших містах України. Котли Вісман - ціни відповідають якості, тому стає зрозумілим, що дані котли відпрацюють кожну витрачену на них копійку.