КОТЛИ ТВЕРДОПАЛИВНІ

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Площа обігріву, м.кв.
Потужність, кВт
Тип горіння
Регуляція горіння

Знижки

КОТЛИ ТВЕРДОПАЛИВНІ

КОТЛИ ТВЕРДОПАЛИВНІ Товарів у наявності: 140

Підкатегорії

 • VIADRUS

  Viadrusсинонім слова «якість»

  Котли чеської фірми viadrusз’явилися на ринку України ще в середині 90-х років і за цей час зуміли зарекомендувати себе, як опалювальне устаткування високої якості. Завдяки простоті в експлуатації і нескладній конструкції, продукція компанії Віадрус припала до душі багатьом користувачам в нашій країні.

  Котли віадрус виготовляються з чавуну і можуть складатися з кількох секцій (від 2-х до 10-ти секцій). Теплорегуляція в них регулюється механічно, тому самі котли незалежні від подачі електроенергії і можуть працювати у повністю автономному режимі при наявності природної системи опалення.

  Котли viadrus можуть споживати різноманітне паливо: кокс, дрова, буре вугілля. При незначній переробці можливо перевести котел на рідке паливо. Крім того, дані котли невибагливі до якості дров і можуть споживати дрова вологістю до 25 %. На відміну від котлів віадрус, піролізні котли на дровах на таке не здатні. Слід також прийняти до уваги, що теплообмінники, які встановлені на котли чеського виробництва, виготовленні з чавуну, і при правильній експлуатації можуть прослужити не одне десятиліття.

  Viadrusu22 – найкраща серія котлів cеред вітчизняних споживачів

  Віадрус u22 – це котли різної потужності, які мають широке застосування: від обігріву приватних будинків з малим метражем, до солідних особняків і офісних центрів, а також невеликих промислових приміщень. Потужність котлів viadrusu22 варіюється від 20-ти кВт із 4 секціями до 49-ти кВт із 20-ма секціями.

  Котли віадрус, ціни яких досить демократичні, слід обирати із запасом потужності, оскільки різниця в ціні між різними моделями досить умовна.

  В Івано-Франківську та інших містах Західної України котли віадрус будуть коштувати дешевше, це пов’язано із витратами на доставку котлів у в інші регіони країни, а також із здоровою конкуренцією на ринку.

 • RODA

  Котел на дровах рода – взірець якості та надійності

  Італійська фірма Rodaдосить тривалий час займається виготовленням котлів, а також інших комплектуючих для встановлення і модернізації опалювальних систем. Щоб зробити свою продукцію більш доступною для клієнтів, фірма рода розпочала виробництво своєї продукції в Туреччині. Слід зазначити, щовсі твердопаливні котли рода є справжніми зразками якості, незалежно від країни виробника.

  В Україні roda котел представлений багатьма моделями, серед них як котли звичайного горіння, так і сучасні котли піролізного типу. У Львові, Івано-Франківську та інших містах західної України твердопаливний котел рода завоював більшу популярність, це пов’язано з порівняно дешевшою ціною на дрова.

  Рода котел обігріє будь-яке приміщення

  Завдяки широкому діапазону потужності, котли рода можуть встановлюватись для обігріву приміщень будь-якого метражу і призначення. Потужність даних твердопаливних котлів – від 15 кВт до 140 кВт. Крім того, котли із потужністю понад 75 кВт можуть обладнуватись автоматичною системою подачі твердого палива. Це дозволяє звести до мінімуму обслуговування опалювальної системи, обравши котел на дровах roda.

  Для невеликих площ в модельному ряді є чавунні котли, які в якості палива використовують дрова та вугілля. Чавунний рода котел рекомендують застосовувати у системах із примусовою циркуляцією. Управління температурою в котлі регулюється механічно.

  Піролізні твердопаливні котли функціонують за іншим принципом горіння палива, вони працюють на основі генерації і спалювання деревних газів. Це передова технологія, яка дозволяє чітко регулювати температуру всередині системи завдяки вбудованій платі, а також потужному вентилятору, який нагнітає повітря до керамічної камери згорання в кількох режимах.

 • ВОГНЕЗАР

  Котли Вогнезар: своє – найкраще

  Українська компанія Вогнезар, яка займається вже декілька років виготовленням котлів в Івано-Франківську, ні в чому не поступається європейським виробникам. Котли твердопаливні вогнезар – надійні, якісні, сучасні та здатні обігріти будь-яке приміщення.

  Основні характеристики:

  • висока продуктивність;
  • невибагливість до палива;
  • простота в експлуатації.

  Вогнезар котел укомплектований автоматикою відомої польської фірми, яка являється виробником опалювальної техніки Тес. Оскільки ця система одночасно керує насосом опалення і вентилятором, це дозволяє встановити потрібну температуру і при необхідності – побачити нинішню температуру. Влітку завдяки автоматиці котел вогнезар можна переводити у режим підігріву води у приміщенні. Якщо котел несправний або перегрівається, система виводить повідомлення про це на дисплей.

  Котел на дровах вогнезар не припиняє свою роботу у випадку припинення електропостачання. Але для цього потрібно змонтувати труби та ємкості системи опалення так, щоб забезпечити циркуляцію теплоносія завдяки природній конвекції.

  Вогнезар котли: ціна в Івано-Франківську – найвигідніша

  Оскільки в Івано-Франківську найширший асортимент продукції Вогнезар, відповідно котел вогнезар купити тут найвигідніше. Ціна залежить від потужності котла: чим потужніша опалювальна система, тим більша ціна. Потужність котлів Вогнезар різна: від 8 до 100 кВт. Тому якщо вас цікавлять твердопаливні котли вогнезар, ціна яких найнижча, вам підійдуть котли  на пелетах та дровах і котли на дровах звичайного горіння. Якщо вам потрібні, наприклад, котли на дровах піролізного горіння, то на потужні котли вогнезар ціна буде, відповідно, вищою. Приємною несподіванкою для потенційних покупців стане наявність такого товару в асортименті фірми, як піролізний котел вогнезар.

 • SAS

  Котли SAS: доступність та економність

  В Україні котли САС давно стали брендом, який легко впізнати завдяки їхній недорогій ціні і надійності в роботі. Вони встановлюються на системи опалення замкнутого і відкритого типу з природною або примусовою циркуляцією. Коефіцієнт корисної дії досить високий і складає 79-86 %, в залежності від якості палива.

  Твердопаливні котли sas uwt слід обирати з невеликим запасом потужності. Теплоізоляція будинків досить різноманітна, і при недостатній термоізоляції приміщення котел може споживати більше палива, ніж зазначив виробник, або недогрівати систему опалення до заданої температури.

  Котли САС: близькість до виробника здешевлює продукцію

  Котел sas uwt 23 вибагливий до висоти димаря. В залежності від конкретної моделі, димар може бути від 7 до 10 м. Цей котел працює на примусовій тязі, тому висота і ширина димаря вкрай важлива для ефективної роботи.

  На сьогодні все більше людей схиляється до того, щоб придбати котли на дровах, ціни яких не завжди по кишені пересічним українцям. Але ціни на котли sas здатні здивувати, особливо у Закарпатті, Івано-Франківську та інших містах, які розташовані близько до виробника і мають змогу купувати твердопаливні котли сас майже без посередників

  Котли на дровах SAS – поєднання традицій та нових технологій

  Котли на дровах sas nwt 23 – найбільш популярна модель серед покупців. Вони працюють за принципом звичайного горіння і обладнані датчиком температури та вентилятором, інтенсивність роботи якого підтримує задану температуру.

  Котли sas найкраще працюють на вугіллі, а також сухій деревині, інші види палива знижують його ефективність. Робоча температура не повинна перевищувати 85 градусів, а тиск у системі повинен постійно бути на позначці 1,5 бар. Люди, які придбали котли SAS, ціни на них виправдовують і повністю задоволені їхньою роботою.

 • ALTEP

  Альтеп – відмінна характеристика і приваблива ціна

  За останні кілька років подорожчали абсолютно всі види палива, і економія енергоносіїв поступово виходить на перше місце. Опалення житла, офісу чи підприємства не є винятком у цьому питанні. Альтеп – вітчизняне підприємство, що випускає твердопаливні коли, і приділяє даній проблемі особливу увагу. Твердопаливні котли альтеп – яскраве цьому підтвердження. Насамперед слід зазначити, що altep котли є високоякісними виробами і не поступаються своїми технічними характеристиками та зовнішнім виглядом закордонним аналогам. Крім того, котли альтеп проектувались з урахуванням українських реалій і тому відмінно працюють на вугіллі, деревині, торфі та відходах пиломатеріалів. Невибагливість до палива робить їх серйозними конкурентами світовим виробникам.

  Котли ALTEP: універсальне застосування

  Купити котли можливо з різною потужністю – від 15 кВт до 500 кВт, а це означає, що їх можна встановлювати для опалення абсолютно всіх видів приміщень. Вони підходять для всіх видів систем опалення і однаково добре працюють як у відкритій системі, так і в системі замкнутого циклу. При встановленні циркуляційного насосу котел працює ефективніше. Котли альтеп, ціна на які менше коливається при зміні курсу валют, є досить вигідною покупкою.

  У Львові, Чернівцях, Івано-Франківську та інших містах України найпопулярнішим є модельний ряд альтеп кт-2е . Це котел звичайного горіння, в комплекті з яким продаються терморегулятор і вентилятор. Тривалість горіння у котла – до 18 годин, в залежності від виду палива. Потужність коливається в районі 17-120 кВт, а опалювана площа може сягати 1200 м. Завантажувати котел слід один раз до повного вигорання палива, у процесі горіння відчиняти дверцята котла не рекомендується.

 • ATMOS

  Котли Atmos не потребують реклами

  В Чехії завжди вміли виготовляти котли, а підприємство Атмос є лідером серед виробників подібної продукції. Воно спеціалізується на виготовленні високоякісних котлів піролізного типу. Піролізні котли Атмос працюють за принципом спалювання деревних газів, які виникають при нагріванні деревини у верхній камері згорання, потім гази подаються у нижню камеру згорання, яка зроблена з кераміки. Там вони спалюються, створюючи дуже високу температуру. Таким чином вдається досягти високої потужності при порівняно невеликих габаритах котла.

  Вищевказаний метод вже давно використовується виробниками, які виготовляють піролізні котли Atmos. Їх зазвичай виготовляють із товстостінної листової сталі, а зверху обшивають теплоізоляцією та іншими матеріалами, щоб надати презентабельний вигляд.

  Висока ціна на твердопаливні котли Атмос – абсолютно виправдана

  На перший погляд може видатися, що ціни на піролізні котли atmos дещо високі, але будь-який фахівець або просто користувач підтвердить, що твердопаливні котли атмос вартують витрачених на них грошей. Якщо зайнятись пошуком серйозно, то при певних зусиллях можливо знайти котли Атмос, ціна яких вас повністю влаштує.

  Окрім процесу горіння, не менш важливе значення має і процес регулювання температури. Котли на дровах Атмос мають електромеханічну систему терморегуляції, а саме температурою в котлі керує заслонка тяги, яка приєднана до електронного температурного датчика. Відповідно, до введеної температури на дисплеї заслонка відкриває або закриває тягу і таким чином підвищує або знижує градуси.

  Котел Атмос купити дешевше вам вийде в Івано-Франківську, Закарпатті, Чернівцях, Тернополі. Піролізні котли, ціна яких суттєво залежить від відстані транспортування, завжди будуть дешевшими у західних регіонах країни.

 • DEFRO

  Defro котли – стабільна якість і доступна ціна

  Дефро котел є продукцією польського виробника устаткування для парового опалення. Продукція Defro завжди відрізнялась стабільною якістю і доступною ціною. Крім того, ці котли досить довго присутні на нашому ринку і вже встигли завоювати своє коло прихильників.

  Defro котли завдяки своїй відмінній технічній характеристиці здатні обігрівати будь-які приміщення, де встановлена парова система опалення. І що найцікавіше – вони можуть стабільно працювати при більш високому тиску, ніж їхні аналоги від інших виробників.

  Котли на дровах дефро працюють за принципом звичайного висхідного горіння палива. Найкраще у якості палива використовувати вугілля, сухі дрова, торф’яні брикети. Котли дефро – ціни залежать від конкретної моделі, комплектації і потужності. Котел споживачу повинен надходити у зібраному вигляді і повністю готовий до установки.

  Коливання курсу впливає на ціну продукції Defro

  Дефро котли, ціна на які досить різноманітна, є групою імпортних товарів. Тому ціна на твердопаливні котли дефро коливається разом із курсом валют. Придбати котел в Івано-Франківську, Львові та інших містах не складе труднощів, котли тут представлені широким модельним рядом.

  Самі котли працюють як на природній тязі, так можуть і обладнуватись спеціальним пристроєм, який нагнітає повітря у камеру згорання і більш ефективно регулює температуру в системі. Крім того, встановлення циркуляційного насосу допоможе збільшити ККД котла. Нагнітач здійснює забір повітря з різних місць котла через спеціальні сопла, це досить позитивно впливає на ефективність усіх функцій котла.

  В Україні найбільшою популярністю користаються котли із потужністю від 15 до 50 кВт. Також слід пам’ятати, що опалювальна площа котла, вказана виробником, є умовною, тому котел потрібно обирати із запасом потужності.

 • STROPUVA

  Твердопаливні котли Stropuva з інноваційною схемою горіння

  Щоб вибрати котли, які оптимально будуть підходити саме для вас, потрібно ґрунтовно підготуватись. Адже це недешева покупка, і свій вибір потрібно зупинити на дійсно якісній і надійній моделі. Якщо вас цікавить якісна модель твердопаливного котла за доступною ціною, стропува котел – саме те, що ви шукаєте. Це твердопаливний котел литовського виробництва, що працює за принципом горіння «зверху вниз».

  Технологія тривалого верхнього горіння забезпечує високий показник ККД – до 91 %. Твердопаливні котли Stropuva забезпечують горіння одної закладки палива наступної тривалості:

  • на дровах – до 30 год.;
  • на паливних брикетах – до 2 діб;
  • на вугіллі – до 5 діб.

  Котел на дровах Stropuva має потужність від 7 до 40 кВт і може обігрівати як маленькі площі, так і великі приміщення, до 400 кв. м. також вони ідеально підходять для опалення теплиць.

  Stropuva котел – економічність та енергонезалежність

  В економічності та вигідності котлів торгової марки Stropuva вже переконалося багато людей, які цілком задоволені роботою даної опалювальної системи. Середня норма споживання палива котлом значно нижча в кількісному значенні від аналогічного обладнання інших виробників.

  Найкращими характеристиками і популярністю відзначається котел stropuva s40. Він здатний обігріти великі площі з мінімальними затратами. Стропува котли повністю енергонезалежні. Тому перебої в постачанні електроенергії не завадять ефективній роботі опалювальної системи.

  Хорошими показниками в роботі характеризується і котел stropuva s20, який може обігріти площу до 200 кв. м.
  Придбати котли стропува можна в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях та інших містах України за досить вигідними цінами.

 • EGGURA

  Котли Eggura: якісна продукція за доступними цінами

  Твердопаливні котли тривалого горіння – інноваційне обладнання зі спеціальною конструкцією, яка дозволяє довгий час не заглядати до топки. Котли торгової марки Eggura – одні з найкращих серед твердопаливних котлів. Основні переваги – економічність, висока якість, доступність цін і широкий асортимент продукції.

  Eggura котли характеризуються високим відсотком ККД, що досягається завдяки ефективній конвективній системі, якою вони оснащені. Це робить їх економічними і вигідними для пересічної людини. Економне горіння дозволяє завантажувати котел дровами 1-2 рази на кілька діб, максимум до п’яти, що надзвичайно зручно для господаря.

  Еggura котел твердопаливний працює на таких видах палива: дрова, тирса, брикети, вугілля, пелети, солома.

  Процес роботи eggura котлів – повністю автоматизований

  Всі котли торгової марки eggura обладнані панеллю управління, завдяки якій робота твердопаливного котла максимально комфортна. Всі процеси повністю автоматизовані, починаючи від горіння палива і закінчуючи підтримуванням постійної температури, яку ви вибрали.

  Котли на дровах eggura дуже компактні. Вони не займуть багато місця, що э важливою умовою для обігріву маленьких квартир.

  Найчастіше покупці цікавляться, чи є в продажі котел eggura 40. Це твердопаливний котел високої якості, який дозволяє обігріти площу до 400 кв. м. Також він вигідний тим, що його не потрібно часто чистити, достатньо 2-3 рази в місяць. Оскільки котел виготовлений із жароміцної сталі, він не боїться високих температур, тому є безпечним у користуванні.

  Суттєвим плюсом котла eggura, потужністю 40 кВт, є те, що він має гарантію на п’ять років. Ви можете без проблем купити цей котел в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях чи Тернополі.

 • CANDLE

  Котли Candle– надійна опалювальна техніка від литовського виробника

  Твердопаливні котли тривалого горіння зарекомендували себе як економічні і зручні в експлуатації опалювальні системи. Тому сьогодні все більше людей обирають для свого помешкання чи офісу котли саме такого типу. Найпопулярнішою вважається торгова марка CANDLE, яка пропонує котли литовського виробництва. Candle котел - це європейська якість із гарантією на два роки.

  Ці котли невибагливі до палива, що має немаловажне значення для пересічної людини. Паливом для них можуть бути дрова, тирса, торф, брикети. Навіть якщо паливо низької якості, це не стане на перешкоді ефективної роботи котла.

  Основні переваги твердопаливних котлів Candle

  1. Найбільшою перевагою цих котлів є економічність. На відміну від економних піролізних котлів, тривалість спалювання дров котлами Candle довша, оскільки горіння відбувається зверху вниз.
  2. Ще одна важлива перевага – незалежність від електромережі. Тому відключення електроенергії не стане на заваді роботи опалювальної системи.
  3. Сталь, з якої виготовляються твердопаливні котли Candle, стійка до корозії. Також котел кендл має дно, камера герметична, чого не скажеш про аналогічні котли, які реалізуються на нашому ринку.

  Технічні характеристики котла кендл

  Твердопаливні котли кендл характеризуються високими і надійними технічними показниками. Для прикладу візьмемо котел твердотопливний Candle 20 квт:

  • об’єм води в котлі – 30 л;
  • об’єм завантаження – 195 л;
  • висота котла – 1550 мм;
  • діаметр котла кендл – 570 мм;
  • вага котла – 210 кг.

  Котел на дровах кендл можна використовувати для опалення квартир, офісів, особняків і навіть великих промислових будівель. Широкий вибір продукції цієї торгової марки в Івано-Франківську дозволить вибрати котли candle за найвигіднішими умовами.

 • DREW MET

  Твердопаливний котел drew met – якісна продукція польського виробництва

  Drew met – котли сучасного зразка польського виробництва, попит на які зростає з кожним днем. Це опалювальне обладнання вже понад двадцять років реалізується на споживчому ринку і за цей час отримало авторитет і хорошу репутацію завдяки постійному підвищенню якості продукції. Компанія Drew met створила хороший імідж на міжнародному рівні, оскільки постійно вводить нові технології виробництва, вирішує технологічні питання на високому технічному рівні, отримує престижні нагороди та сертифікати якості продукції.

  Твердопаливний котел drew met – це котел тривалого горіння, який працює за принципом верхнього горіння. Унікальна конструкція, зручний сталевий теплообмінник товщиною 6 мм та високий ККД – це основні переваги котлів цієї марки.

  Мультипаливні Drew met котли

  Котел на дровах древмет легко чиститься завдяки системі рухомих колосників. Потужність котлів досить різноманітна і коливається від 12 до 150 кВт, що може задовольнити найвибагливішого клієнта. Завдяки багатофункціональному регулятору котла можна контролювати ступінь дозування палива, управляти технологічними процесами автоматичного розпалу палива. Древмет котли – мультипаливні, для розпалювання використовують кам’яне вугілля, деревину, брикети.

  Твердопаливні котли древмет, ціна яких відповідає якості, - це кращий вибір опалювального обладнання для вашого дому, квартири чи офісу. Сьогодні існує великий вибір твердопаливних котлів у таких містах як Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці та Закарпаття.

  Преваги продукції компанії Drew met засвідчені сертифікатами, а також результатами досліджень в лабораторіях польського міста Лодзь, де тестували котли на дровах drew met.

на сторінку
Показані 1 - 80 із 140 пунктів
Показані 1 - 80 із 140 пунктів

Твердопаливний котел - реальний шанс зекономити

Всіх хвилює ціна за опалення житла, офісу чи підприємства. Щоб зменшити таку статтю витрат, як опалення, завбачливі люди все частіше купують твердопаливні котли. Основною причиною популярності даного виду котлів є надійність, здатність обігріти великі площі, економічність. Твердопаливні котли, ціна яких може здатись дещо високою, окуплять себе за кілька років. Це можуть підтвердити люди, які вже встановили в себе такі котли.
Завжди вважалося, що основним недоліком котлів є необхідність періодично підкидати дрова, що створює певні незручності. Але виробники враховують ці недоліки і за останні роки на українському ринку з’явилися твердопаливні котли тривалого горіння. Котли на дровах нового типу зарекомендували себе з позитивної сторони і заслужили схвальні відгуки користувачів.

Котли на дровах - ціни досить різноманітні. Вони залежать від виробника і потужності, а також від якості матеріалів, з якого зроблений котел. Зазвичай, котли виготовляють із високоякісної листової сталі або виливають з чавуну. Чавунні котли на твердому паливі досить надійні, але не завжди витримують різкий перепад температур.

Поділ твердопаливних котлів за принципом горіння

Всі твердопаливні котли можна розділити по принципу горіння:

- звичайні твердопаливні котли;
- твердопаливні котли тривалого горіння;
- піролізні котли. 

Звичайні твердопаливні котли купити неважко, вони надійні і широко представлені на українському ринку. Котли тривалого горіння працюють на основі згорання деревини, яка горить зверху вниз. Суттєвим плюсом цих котлів є те, що в них можна завантажувати як дрова, так і відходи від пиломатеріалів у рівних пропорціях. Тривалість горіння у таких котлів може досягати 3-х діб. Піролізні котли є найбільш складними у технічному плані, в них є дві камери згорання. Працює котел на основі згорання деревних газів, які подаються з верхньої камери згорання у нижню.

Твердопаливні котли Чехія – одні з найкращих

Країна-лідер, яка виготовляє твердопаливні котли – Чехія. Саме в цій країні найбільше розвивається виробництво котлів усіх типів.

Вже кілька років поспіль в Україні активно налагоджується виробництво пелетів для опалення. У зв’язку з цим на ринку з’явились пелетні котли, які часто встановлюють на промислових об’єктах, а також для обігріву приміщень із великою квадратурою. В деяких моделях подача пелетів здійснюється автоматично, що дозволяє котлу працювати кілька діб без втручання людини.

Твердопаливні котли 100 кВт і вище встановлюють для обігріву великих будівель, в той час як опалювальний котел на дровах 18 кВт оптимально підійде для квартири. Твердопаливні котли для квартири мають невеликі габарити і легко впишуться в інтер’єр. Твердопаливні котли для дому мають середню потужність до 40 кВт.

Твердопаливні котли для приватних будинків представлені найбільшою кількістю моделей. Тому купівля такого котла буде обґрунтована, якщо ви живете у будинку середнього розміру. Варто ще раз наголосити, що котли твердопаливні, Чехія є найкращими по якості і при правильній експлуатації прослужать не одне десятиліття. Широкий асортимент котлів цього типу представлений в Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Чернівцях та Закарпатті, а також в інших великих містах України.