ALTEP

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Площа обігріву, м.кв.
Потужність, кВт
Тип горіння
Регуляція горіння

Знижки

ALTEP

ALTEP Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Альтеп – відмінна характеристика і приваблива ціна

За останні кілька років подорожчали абсолютно всі види палива, і економія енергоносіїв поступово виходить на перше місце. Опалення житла, офісу чи підприємства не є винятком у цьому питанні. Альтеп – вітчизняне підприємство, що випускає твердопаливні коли, і приділяє даній проблемі особливу увагу. Твердопаливні котли альтеп – яскраве цьому підтвердження. Насамперед слід зазначити, що altep котли є високоякісними виробами і не поступаються своїми технічними характеристиками та зовнішнім виглядом закордонним аналогам. Крім того, котли альтеп проектувались з урахуванням українських реалій і тому відмінно працюють на вугіллі, деревині, торфі та відходах пиломатеріалів. Невибагливість до палива робить їх серйозними конкурентами світовим виробникам.

Котли ALTEP: універсальне застосування

Купити котли можливо з різною потужністю – від 15 кВт до 500 кВт, а це означає, що їх можна встановлювати для опалення абсолютно всіх видів приміщень. Вони підходять для всіх видів систем опалення і однаково добре працюють як у відкритій системі, так і в системі замкнутого циклу. При встановленні циркуляційного насосу котел працює ефективніше. Котли альтеп, ціна на які менше коливається при зміні курсу валют, є досить вигідною покупкою.

У Львові, Чернівцях, Івано-Франківську та інших містах України найпопулярнішим є модельний ряд альтеп кт-2е . Це котел звичайного горіння, в комплекті з яким продаються терморегулятор і вентилятор. Тривалість горіння у котла – до 18 годин, в залежності від виду палива. Потужність коливається в районі 17-120 кВт, а опалювана площа може сягати 1200 м. Завантажувати котел слід один раз до повного вигорання палива, у процесі горіння відчиняти дверцята котла не рекомендується.