ATMOS

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Площа обігріву, м.кв.
Потужність, кВт
Тип горіння
Регуляція горіння

Знижки

ATMOS

ATMOS Товарів у наявності: 10

Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів

Котли Atmos не потребують реклами

В Чехії завжди вміли виготовляти котли, а підприємство Атмос є лідером серед виробників подібної продукції. Воно спеціалізується на виготовленні високоякісних котлів піролізного типу. Піролізні котли Атмос працюють за принципом спалювання деревних газів, які виникають при нагріванні деревини у верхній камері згорання, потім гази подаються у нижню камеру згорання, яка зроблена з кераміки. Там вони спалюються, створюючи дуже високу температуру. Таким чином вдається досягти високої потужності при порівняно невеликих габаритах котла.

Вищевказаний метод вже давно використовується виробниками, які виготовляють піролізні котли Atmos. Їх зазвичай виготовляють із товстостінної листової сталі, а зверху обшивають теплоізоляцією та іншими матеріалами, щоб надати презентабельний вигляд.

Висока ціна на твердопаливні котли Атмос – абсолютно виправдана

На перший погляд може видатися, що ціни на піролізні котли atmos дещо високі, але будь-який фахівець або просто користувач підтвердить, що твердопаливні котли атмос вартують витрачених на них грошей. Якщо зайнятись пошуком серйозно, то при певних зусиллях можливо знайти котли Атмос, ціна яких вас повністю влаштує.

Окрім процесу горіння, не менш важливе значення має і процес регулювання температури. Котли на дровах Атмос мають електромеханічну систему терморегуляції, а саме температурою в котлі керує заслонка тяги, яка приєднана до електронного температурного датчика. Відповідно, до введеної температури на дисплеї заслонка відкриває або закриває тягу і таким чином підвищує або знижує градуси.

Котел Атмос купити дешевше вам вийде в Івано-Франківську, Закарпатті, Чернівцях, Тернополі. Піролізні котли, ціна яких суттєво залежить від відстані транспортування, завжди будуть дешевшими у західних регіонах країни.