CANDLE

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Площа обігріву, м.кв.
Потужність, кВт
Тип горіння
Регуляція горіння

Знижки

CANDLE

CANDLE Товарів у наявності: 10

Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів

Котли Candle– надійна опалювальна техніка від литовського виробника

Твердопаливні котли тривалого горіння зарекомендували себе як економічні і зручні в експлуатації опалювальні системи. Тому сьогодні все більше людей обирають для свого помешкання чи офісу котли саме такого типу. Найпопулярнішою вважається торгова марка CANDLE, яка пропонує котли литовського виробництва. Candle котел - це європейська якість із гарантією на два роки.

Ці котли невибагливі до палива, що має немаловажне значення для пересічної людини. Паливом для них можуть бути дрова, тирса, торф, брикети. Навіть якщо паливо низької якості, це не стане на перешкоді ефективної роботи котла.

Основні переваги твердопаливних котлів Candle

  1. Найбільшою перевагою цих котлів є економічність. На відміну від економних піролізних котлів, тривалість спалювання дров котлами Candle довша, оскільки горіння відбувається зверху вниз.
  2. Ще одна важлива перевага – незалежність від електромережі. Тому відключення електроенергії не стане на заваді роботи опалювальної системи.
  3. Сталь, з якої виготовляються твердопаливні котли Candle, стійка до корозії. Також котел кендл має дно, камера герметична, чого не скажеш про аналогічні котли, які реалізуються на нашому ринку.

Технічні характеристики котла кендл

Твердопаливні котли кендл характеризуються високими і надійними технічними показниками. Для прикладу візьмемо котел твердотопливний Candle 20 квт:

  • об’єм води в котлі – 30 л;
  • об’єм завантаження – 195 л;
  • висота котла – 1550 мм;
  • діаметр котла кендл – 570 мм;
  • вага котла – 210 кг.

Котел на дровах кендл можна використовувати для опалення квартир, офісів, особняків і навіть великих промислових будівель. Широкий вибір продукції цієї торгової марки в Івано-Франківську дозволить вибрати котли candle за найвигіднішими умовами.