DEFRO

Каталог

Знижки

DEFRO

DEFRO Товарів у наявності: 24

Показані 1 - 24 із 24 пунктів
Показані 1 - 24 із 24 пунктів

Defro котли – стабільна якість і доступна ціна

Дефро котел є продукцією польського виробника устаткування для парового опалення. Продукція Defro завжди відрізнялась стабільною якістю і доступною ціною. Крім того, ці котли досить довго присутні на нашому ринку і вже встигли завоювати своє коло прихильників.

Defro котли завдяки своїй відмінній технічній характеристиці здатні обігрівати будь-які приміщення, де встановлена парова система опалення. І що найцікавіше – вони можуть стабільно працювати при більш високому тиску, ніж їхні аналоги від інших виробників.

Котли на дровах дефро працюють за принципом звичайного висхідного горіння палива. Найкраще у якості палива використовувати вугілля, сухі дрова, торф’яні брикети. Котли дефро – ціни залежать від конкретної моделі, комплектації і потужності. Котел споживачу повинен надходити у зібраному вигляді і повністю готовий до установки.

Коливання курсу впливає на ціну продукції Defro

Дефро котли, ціна на які досить різноманітна, є групою імпортних товарів. Тому ціна на твердопаливні котли дефро коливається разом із курсом валют. Придбати котел в Івано-Франківську, Львові та інших містах не складе труднощів, котли тут представлені широким модельним рядом.

Самі котли працюють як на природній тязі, так можуть і обладнуватись спеціальним пристроєм, який нагнітає повітря у камеру згорання і більш ефективно регулює температуру в системі. Крім того, встановлення циркуляційного насосу допоможе збільшити ККД котла. Нагнітач здійснює забір повітря з різних місць котла через спеціальні сопла, це досить позитивно впливає на ефективність усіх функцій котла.

В Україні найбільшою популярністю користаються котли із потужністю від 15 до 50 кВт. Також слід пам’ятати, що опалювальна площа котла, вказана виробником, є умовною, тому котел потрібно обирати із запасом потужності.