DREW MET

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Площа обігріву, м.кв.
Потужність, кВт
Тип горіння
Регуляція горіння

Знижки

DREW MET

DREW MET Товарів у наявності: 24

Показані 1 - 24 із 24 пунктів
Показані 1 - 24 із 24 пунктів

Твердопаливний котел drew met – якісна продукція польського виробництва

Drew met – котли сучасного зразка польського виробництва, попит на які зростає з кожним днем. Це опалювальне обладнання вже понад двадцять років реалізується на споживчому ринку і за цей час отримало авторитет і хорошу репутацію завдяки постійному підвищенню якості продукції. Компанія Drew met створила хороший імідж на міжнародному рівні, оскільки постійно вводить нові технології виробництва, вирішує технологічні питання на високому технічному рівні, отримує престижні нагороди та сертифікати якості продукції.

Твердопаливний котел drew met – це котел тривалого горіння, який працює за принципом верхнього горіння. Унікальна конструкція, зручний сталевий теплообмінник товщиною 6 мм та високий ККД – це основні переваги котлів цієї марки.

Мультипаливні Drew met котли

Котел на дровах древмет легко чиститься завдяки системі рухомих колосників. Потужність котлів досить різноманітна і коливається від 12 до 150 кВт, що може задовольнити найвибагливішого клієнта. Завдяки багатофункціональному регулятору котла можна контролювати ступінь дозування палива, управляти технологічними процесами автоматичного розпалу палива. Древмет котли – мультипаливні, для розпалювання використовують кам’яне вугілля, деревину, брикети.

Твердопаливні котли древмет, ціна яких відповідає якості, - це кращий вибір опалювального обладнання для вашого дому, квартири чи офісу. Сьогодні існує великий вибір твердопаливних котлів у таких містах як Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці та Закарпаття.

Преваги продукції компанії Drew met засвідчені сертифікатами, а також результатами досліджень в лабораторіях польського міста Лодзь, де тестували котли на дровах drew met.