EGGURA

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Площа обігріву, м.кв.
Потужність, кВт
Тип горіння
Регуляція горіння

Знижки

EGGURA

EGGURA Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів

Котли Eggura: якісна продукція за доступними цінами

Твердопаливні котли тривалого горіння – інноваційне обладнання зі спеціальною конструкцією, яка дозволяє довгий час не заглядати до топки. Котли торгової марки Eggura – одні з найкращих серед твердопаливних котлів. Основні переваги – економічність, висока якість, доступність цін і широкий асортимент продукції.

Eggura котли характеризуються високим відсотком ККД, що досягається завдяки ефективній конвективній системі, якою вони оснащені. Це робить їх економічними і вигідними для пересічної людини. Економне горіння дозволяє завантажувати котел дровами 1-2 рази на кілька діб, максимум до п’яти, що надзвичайно зручно для господаря.

Еggura котел твердопаливний працює на таких видах палива: дрова, тирса, брикети, вугілля, пелети, солома.

Процес роботи eggura котлів – повністю автоматизований

Всі котли торгової марки eggura обладнані панеллю управління, завдяки якій робота твердопаливного котла максимально комфортна. Всі процеси повністю автоматизовані, починаючи від горіння палива і закінчуючи підтримуванням постійної температури, яку ви вибрали.

Котли на дровах eggura дуже компактні. Вони не займуть багато місця, що э важливою умовою для обігріву маленьких квартир.

Найчастіше покупці цікавляться, чи є в продажі котел eggura 40. Це твердопаливний котел високої якості, який дозволяє обігріти площу до 400 кв. м. Також він вигідний тим, що його не потрібно часто чистити, достатньо 2-3 рази в місяць. Оскільки котел виготовлений із жароміцної сталі, він не боїться високих температур, тому є безпечним у користуванні.

Суттєвим плюсом котла eggura, потужністю 40 кВт, є те, що він має гарантію на п’ять років. Ви можете без проблем купити цей котел в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях чи Тернополі.