RODA

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Площа обігріву, м.кв.
Потужність, кВт
Тип горіння
Регуляція горіння

Знижки

RODA

RODA Товарів у наявності: 33

Показані 1 - 33 із 33 пунктів
Показані 1 - 33 із 33 пунктів

Котел на дровах рода – взірець якості та надійності

Італійська фірма Rodaдосить тривалий час займається виготовленням котлів, а також інших комплектуючих для встановлення і модернізації опалювальних систем. Щоб зробити свою продукцію більш доступною для клієнтів, фірма рода розпочала виробництво своєї продукції в Туреччині. Слід зазначити, щовсі твердопаливні котли рода є справжніми зразками якості, незалежно від країни виробника.

В Україні roda котел представлений багатьма моделями, серед них як котли звичайного горіння, так і сучасні котли піролізного типу. У Львові, Івано-Франківську та інших містах західної України твердопаливний котел рода завоював більшу популярність, це пов’язано з порівняно дешевшою ціною на дрова.

Рода котел обігріє будь-яке приміщення

Завдяки широкому діапазону потужності, котли рода можуть встановлюватись для обігріву приміщень будь-якого метражу і призначення. Потужність даних твердопаливних котлів – від 15 кВт до 140 кВт. Крім того, котли із потужністю понад 75 кВт можуть обладнуватись автоматичною системою подачі твердого палива. Це дозволяє звести до мінімуму обслуговування опалювальної системи, обравши котел на дровах roda.

Для невеликих площ в модельному ряді є чавунні котли, які в якості палива використовують дрова та вугілля. Чавунний рода котел рекомендують застосовувати у системах із примусовою циркуляцією. Управління температурою в котлі регулюється механічно.

Піролізні твердопаливні котли функціонують за іншим принципом горіння палива, вони працюють на основі генерації і спалювання деревних газів. Це передова технологія, яка дозволяє чітко регулювати температуру всередині системи завдяки вбудованій платі, а також потужному вентилятору, який нагнітає повітря до керамічної камери згорання в кількох режимах.