SAS

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Площа обігріву, м.кв.
Потужність, кВт
Тип горіння
Регуляція горіння

Знижки

SAS

SAS Товарів у наявності: 11

Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Показані 1 - 11 із 11 пунктів

Котли SAS: доступність та економність

В Україні котли САС давно стали брендом, який легко впізнати завдяки їхній недорогій ціні і надійності в роботі. Вони встановлюються на системи опалення замкнутого і відкритого типу з природною або примусовою циркуляцією. Коефіцієнт корисної дії досить високий і складає 79-86 %, в залежності від якості палива.

Твердопаливні котли sas uwt слід обирати з невеликим запасом потужності. Теплоізоляція будинків досить різноманітна, і при недостатній термоізоляції приміщення котел може споживати більше палива, ніж зазначив виробник, або недогрівати систему опалення до заданої температури.

Котли САС: близькість до виробника здешевлює продукцію

Котел sas uwt 23 вибагливий до висоти димаря. В залежності від конкретної моделі, димар може бути від 7 до 10 м. Цей котел працює на примусовій тязі, тому висота і ширина димаря вкрай важлива для ефективної роботи.

На сьогодні все більше людей схиляється до того, щоб придбати котли на дровах, ціни яких не завжди по кишені пересічним українцям. Але ціни на котли sas здатні здивувати, особливо у Закарпатті, Івано-Франківську та інших містах, які розташовані близько до виробника і мають змогу купувати твердопаливні котли сас майже без посередників

Котли на дровах SAS – поєднання традицій та нових технологій

Котли на дровах sas nwt 23 – найбільш популярна модель серед покупців. Вони працюють за принципом звичайного горіння і обладнані датчиком температури та вентилятором, інтенсивність роботи якого підтримує задану температуру.

Котли sas найкраще працюють на вугіллі, а також сухій деревині, інші види палива знижують його ефективність. Робоча температура не повинна перевищувати 85 градусів, а тиск у системі повинен постійно бути на позначці 1,5 бар. Люди, які придбали котли SAS, ціни на них виправдовують і повністю задоволені їхньою роботою.