STROPUVA

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Площа обігріву, м.кв.
Потужність, кВт
Тип горіння
Регуляція горіння

Знижки

STROPUVA

STROPUVA Товарів у наявності: 8

Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Показані 1 - 8 із 8 пунктів

Твердопаливні котли Stropuva з інноваційною схемою горіння

Щоб вибрати котли, які оптимально будуть підходити саме для вас, потрібно ґрунтовно підготуватись. Адже це недешева покупка, і свій вибір потрібно зупинити на дійсно якісній і надійній моделі. Якщо вас цікавить якісна модель твердопаливного котла за доступною ціною, стропува котел – саме те, що ви шукаєте. Це твердопаливний котел литовського виробництва, що працює за принципом горіння «зверху вниз».

Технологія тривалого верхнього горіння забезпечує високий показник ККД – до 91 %. Твердопаливні котли Stropuva забезпечують горіння одної закладки палива наступної тривалості:

  • на дровах – до 30 год.;
  • на паливних брикетах – до 2 діб;
  • на вугіллі – до 5 діб.

Котел на дровах Stropuva має потужність від 7 до 40 кВт і може обігрівати як маленькі площі, так і великі приміщення, до 400 кв. м. також вони ідеально підходять для опалення теплиць.

Stropuva котел – економічність та енергонезалежність

В економічності та вигідності котлів торгової марки Stropuva вже переконалося багато людей, які цілком задоволені роботою даної опалювальної системи. Середня норма споживання палива котлом значно нижча в кількісному значенні від аналогічного обладнання інших виробників.

Найкращими характеристиками і популярністю відзначається котел stropuva s40. Він здатний обігріти великі площі з мінімальними затратами. Стропува котли повністю енергонезалежні. Тому перебої в постачанні електроенергії не завадять ефективній роботі опалювальної системи.

Хорошими показниками в роботі характеризується і котел stropuva s20, який може обігріти площу до 200 кв. м.
Придбати котли стропува можна в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях та інших містах України за досить вигідними цінами.