VIADRUS

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Площа обігріву, м.кв.
Потужність, кВт
Тип горіння
Регуляція горіння

Знижки

VIADRUS

VIADRUS Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів

Viadrusсинонім слова «якість»

Котли чеської фірми viadrusз’явилися на ринку України ще в середині 90-х років і за цей час зуміли зарекомендувати себе, як опалювальне устаткування високої якості. Завдяки простоті в експлуатації і нескладній конструкції, продукція компанії Віадрус припала до душі багатьом користувачам в нашій країні.

Котли віадрус виготовляються з чавуну і можуть складатися з кількох секцій (від 2-х до 10-ти секцій). Теплорегуляція в них регулюється механічно, тому самі котли незалежні від подачі електроенергії і можуть працювати у повністю автономному режимі при наявності природної системи опалення.

Котли viadrus можуть споживати різноманітне паливо: кокс, дрова, буре вугілля. При незначній переробці можливо перевести котел на рідке паливо. Крім того, дані котли невибагливі до якості дров і можуть споживати дрова вологістю до 25 %. На відміну від котлів віадрус, піролізні котли на дровах на таке не здатні. Слід також прийняти до уваги, що теплообмінники, які встановлені на котли чеського виробництва, виготовленні з чавуну, і при правильній експлуатації можуть прослужити не одне десятиліття.

Viadrusu22 – найкраща серія котлів cеред вітчизняних споживачів

Віадрус u22 – це котли різної потужності, які мають широке застосування: від обігріву приватних будинків з малим метражем, до солідних особняків і офісних центрів, а також невеликих промислових приміщень. Потужність котлів viadrusu22 варіюється від 20-ти кВт із 4 секціями до 49-ти кВт із 20-ма секціями.

Котли віадрус, ціни яких досить демократичні, слід обирати із запасом потужності, оскільки різниця в ціні між різними моделями досить умовна.

В Івано-Франківську та інших містах Західної України котли віадрус будуть коштувати дешевше, це пов’язано із витратами на доставку котлів у в інші регіони країни, а також із здоровою конкуренцією на ринку.