ВОГНЕЗАР

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Площа обігріву, м.кв.
Потужність, кВт
Тип горіння
Регуляція горіння

Знижки

ВОГНЕЗАР

ВОГНЕЗАР Товарів у наявності: 3

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів

Котли Вогнезар: своє – найкраще

Українська компанія Вогнезар, яка займається вже декілька років виготовленням котлів в Івано-Франківську, ні в чому не поступається європейським виробникам. Котли твердопаливні вогнезар – надійні, якісні, сучасні та здатні обігріти будь-яке приміщення.

Основні характеристики:

  • висока продуктивність;
  • невибагливість до палива;
  • простота в експлуатації.

Вогнезар котел укомплектований автоматикою відомої польської фірми, яка являється виробником опалювальної техніки Тес. Оскільки ця система одночасно керує насосом опалення і вентилятором, це дозволяє встановити потрібну температуру і при необхідності – побачити нинішню температуру. Влітку завдяки автоматиці котел вогнезар можна переводити у режим підігріву води у приміщенні. Якщо котел несправний або перегрівається, система виводить повідомлення про це на дисплей.

Котел на дровах вогнезар не припиняє свою роботу у випадку припинення електропостачання. Але для цього потрібно змонтувати труби та ємкості системи опалення так, щоб забезпечити циркуляцію теплоносія завдяки природній конвекції.

Вогнезар котли: ціна в Івано-Франківську – найвигідніша

Оскільки в Івано-Франківську найширший асортимент продукції Вогнезар, відповідно котел вогнезар купити тут найвигідніше. Ціна залежить від потужності котла: чим потужніша опалювальна система, тим більша ціна. Потужність котлів Вогнезар різна: від 8 до 100 кВт. Тому якщо вас цікавлять твердопаливні котли вогнезар, ціна яких найнижча, вам підійдуть котли  на пелетах та дровах і котли на дровах звичайного горіння. Якщо вам потрібні, наприклад, котли на дровах піролізного горіння, то на потужні котли вогнезар ціна буде, відповідно, вищою. Приємною несподіванкою для потенційних покупців стане наявність такого товару в асортименті фірми, як піролізний котел вогнезар.