НАСОСИ І КОМПЛЕКТУЮЧІ

Каталог

Знижки

НАСОСИ І КОМПЛЕКТУЮЧІ

НАСОСИ І КОМПЛЕКТУЮЧІ Товарів у наявності: 231

Підкатегорії

 • ЦИРКУЛЯЦІЙНІ НАСОСИ

  Циркуляційні насоси – обов’язкова складова сучасних систем опалення

  Циркуляційні насоси опалення встановлюються безпосередньо на систему опалення або вже вмонтовані в котел і призначені перекачувати енергоносій в умовах середнього та високого тиску.

  Циркуляційні насоси систем опалення покращують циркуляцію у системах із природнім протоком води, а також встановлюються на системи з примусовою циркуляцією, коли встановити природну систему немає можливості. Також вони встановлюються на окремі частини опалення, наприклад, теплу підлогу. Циркуляційні насоси для теплої підлоги не мають якихось відмінностей у конструкції чи функціях, тобто всі циркуляційні насоси для опалення є універсальними і відрізняються тільки якістю, потужністю і фірмою виробником.

  Циркуляційні насоси для котлів мають такі ж самі принципи роботи, але можуть відрізнятися способом з’єднання з елементами котла, проте це стосується тільки газових котлів.

  Насоси циркуляційні: ціна залежить від виробника і країни-імпортера

  Всього є два типи циркуляційних насосів:

  - насос із мокрим ротором;
  - насос із сухим ротором.

  Обидва типи насосів є досить ефективними і призначені для перекачування великих об’ємів води або іншого, неагресивного, теплоносія. Як правило, всі циркуляційні насоси мають кілька швидкостей перекачування рідини, а також мають функцію підключення до автоматики котла, що сприяє більш рівномірному розповсюдженню тепла по всій системі.

  В Івано-Франківську, Тернополі, Львові можна знайти будь-які циркуляційні насоси для опалення, ціна таких насосів досить різноманітна, все залежить від виробника і країни-імпортера. На насоси циркуляційні ціна суттєво нижча, якщо продукція від китайських виробників. Проте варто звернути увагу та такі відомі європейські бренди, як Wilo, DAB чи Grundfos.

  Який насос обрати, вирішує сам покупець, спираючись на свої фінансові можливості.

 • ГЛИБИННІ НАСОСИ...

  Якісні глибинні насоси – безперебійне водопостачання

  Глибинні насоси дуже популярні серед власників приватних будинків і дачних ділянок, оскільки вони дають змогу налагодити безперебійне водопостачання із колодязів, свердловин та інших водойм.

  Глибинні водяні насоси поділяються за принципом дії на два типи:

  - відцентрові,
  - вихрові.

  Відцентрові глибинні насоси для води працюють за рахунок відцентрової сили, яка переганяє воду з великою швидкістю. Вихровий насос діє завдяки водяному вихру, який створює спеціальний гвинт.

  Обидва типи насосів досить ефективні і здатні перекачувати великі об’єми води. Проте суттєвим недоліком вихрового насосу є вразливість до брудної води з домішками піску, тоді як відцентрові глибинні насоси для колодязів без проблем справляються із забрудненою водою. Справа в тому, що відцентрові глибинні насоси для криниці обладнані спеціальним фільтром, тому ціна на них трохи вища ніж на вихрові.

  У процесі експлуатації насосів в Україні виникли два такі поняття, як глибинні насоси для свердловини і глибинні насоси для криниці. Насправді у виробників такого поділу не існує. Вони випускають насоси, які однаково ефективно працюють як у криниці, так і в свердловині, вся справа в потужності насоса.

  Глибинні насоси водолій – одні з найпопулярніших в Україні

  Найвідомішими на нашому ринку є глибинні насоси водолій. Вони одні з перших з’явились в Україні і завдяки хорошій ціні і непоганій якості міцно у нас закріпились.

  Глибинний насос для свердловини підбирається індивідуально для кожної свердловини: все залежить від глибини, з якої потрібно качати воду, а також відстані, на яку потрібно подати воду.

  Глибинні насоси для скважин продаються по всій території України, від Одеси до Івано-Франківська.

  Глибинні насоси, ціни яких залежать від потужності і виробника, можна придбати в нашому інтернет-магазині.

  Слід пам’ятати, що насос – це покупка не на один рік і економити треба продумано, щоб потім не витрачати гроші на передчасний ремонт.

 • ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ

  Призначення поверхневих водяних насосів

  Поверхневі водяні насоси мають невеликий діапазон потужності, проте вони ефективні для подачі води на невеликі відстані. В основі їх роботи лежить принцип всмоктування води завдяки створеному в середині насосу вакууму.

  Одними з найкращих вважаються поверхневі насоси оптіма. Вони мають оптимальне співвідношення ціни і якості. Польський виробник даних насосів надає дворічну гарантію на свою продукцію. Крім того, ці насоси пройшли сертифікацію в Україні і відповідають всім вимогам.

  Поверхневі насоси призначені:

  - для забезпечення водою невеликих водогонів;
  - для перекачування чистої води з колодязя чи водойми у інші резервуари;
  - для підвищення тиску у загальних водогонах при його недостатності;
  - для зрошення і поливу городів і садовини.

  Сам насос краще встановлювати в приміщеннях, де рідко бувають люди, оскільки при роботі він видає шум.

  Покупка поверхневих насосів доступна кожному

  У поверхневих насосів є два незначні недоліки:

  1 Вразливість до брудної води, а також невеликих предметів, які можуть знаходитись у воді. Але цей недолік усувається установкою фільтра на край забірної труби.
  2. Насос може припинити роботу через потрапляння повітря в середину конструкції. Це не вважається поломкою, але для його запуску потрібно залити в насос воду, щоб усунути повітряну пробку.

  В цілому користувачі поверхневими насосами схвально відгукуються про цю техніку і рекомендують її іншим.

  Поверхневі насоси, ціна яких доступна, а якість висока, є хорошим конкурентним товаром. Придбати поверхневі насоси нескладно: окрім традиційних точок продажів на ринках і спеціалізованих магазинів, в останній час прийнято купувати насоси в інтернет-магазинах. Така покупка буде досить вигідною, тому що товари, куплені через інтернет, дешевші, а доставка охоплює всю територію України – від Івано-Франківська до Харкова.

 • ДРЕНАЖНІ НАСОСИ

  Дренажні насоси – незамінні помічники людини

  Дренажні насоси є незамінними для людей, які живуть за межами міста, та тих, що мають у власності дачні ділянки. В основному такими насосами відкачують воду з підтоплених підвалів, переповнених водойм, басейнів, а також вигрібних ям. Як і насоси для води, вони поділяються на погружні та поверхневі. Враховуючи те, що дренажні насоси перекачують нечистоти, то поверхневі насоси купувати краще – через простоту в обслуговуванні.

  Дренажні насоси для вигрібних ям слугують для відкачування фекальних відходів із відстійників. Головне пам’ятати, що звичайний дренажний насос для брудної води для такої роботи не підходить, потрібно застосувати спеціальний фекальний насос, у конструкції якого передбачені спеціальні подрібнювачі. Вони призначені для подрібнення великих фрагментів фекальних мас і подальшого їх викачування. Подрібнювачі – це спеціальні ножі, яки виготовлені із нержавіючої сталі або довговічного міцного пластику.

  Дренажні насоси wilo – якісні і надійні моделі

  В кондиціонерах теж застосовуються дренажні насоси для відкачування конденсату, який інтенсивно виділяється при їх роботі. Більшість кондиціонерів поступають у продаж з уже вмонтованими насосами, але на більш дешеві моделі необхідно встановити дренажні насоси для кондиціонерів.

  Дренажні насоси wilo – одні з найбільш якісних і надійних моделей на нашому ринку. Дана фірма виготовляє всі види насосів – від глибинних до циркуляційних, і дренажні насоси не є виключенням.

  Перед покупкою насоса слід визначитись із типом води, яку потрібно перекачувати, а також із відстанню та висотою, на яку потрібно відкачувати нечистоти. Дренажні насоси здатні підіймати відкачувану рідину на висоту до 10 м та довжину до 100 м.

  Дренажні насоси, ціна на які помірна навіть від відомих виробників, можна придбати в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях,Тернополі та Закарпатті.

 • ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ...

  Гідроакумулятори для водопостачання

  Гідроакумулятори – це спеціальні ємності для системи водопостачання та опалення, які призначені для акумулювання та повернення води, що перебуває під тиском.

  В середині бака знаходиться гумова мембрана, яка герметично з’єднана з металевим корпусом бака. Стиснене повітря знаходиться в порожнині між мембраною і металевим корпусом бака. З іншого боку мембрани знаходиться вода. Така конструкція забезпечує рівномірне надходження води до крана.

  Гідроакумулятор для води також захищає систему водопостачання від гідроударів. Вони з’являються при першому вмиканні насоса або при великому водовідборі.

  Ще одне важливе призначення, яке виконують розширювальні баки для води, – збереження резерву води в баку. Об’єм води залежить від об’єму самого бака, який може коливатися від 10 до 500 літрів.

  Придбавши розширювальні баки для водопостачання, ви суттєво зекономите електроенергію, оскільки завдяки роботі цих пристроїв зменшиться частота вмикання насосу. Ще один важливий плюс – ви продовжите термін експлуатації насосної системи, підключивши до неї розширювальні баки.

  Розширювальні баки для опалення

  Якщо ви плануєте облаштувати індивідуальну систему опалення, вам не обійтися без такого пристрою, як розширювальний бак для котла.

  Призначення цієї ємності таке ж, як і для водопостачання:

  - захищати опалювальну систему від гідроударів;
  - вбирати надлишок теплоносія;
  - регулювати співвідношення об’єму рідини і тиску.

  Гідроакумулятор для опалення буває двох типів за конструкцією: відкритого і закритого. На сьогодні баки відкритого типу використовуються рідко, оскільки вважаються застарілою формою.

  Сучасні котли переважно мають уже вмонтовані розширювальні баки для систем опалення. Але для приватного будинку така система непрактична, оскільки перш, ніж купити гідроакумулятор, потрібно врахувати обсяг системи і тиск у ній.

  Загалом, придбати гідроакумулятор, ціна якого цілком влаштує, можна в Івано-Франківську.

 • КОЛБИ, АВТОМАТИКА та...

  Аксесуари для опалення

  Для установки та повноцінного функціонування водогону і опалення потрібно розуміти, що тих засобів, які продаються в комплекті з насосом і котлом, буде недостатньо. Потрібно придбати ще аксесуари для опалення.

  Насамперед, це група безпеки, в яку входять манометри для вимірювання тиску, зривний клапан, який запобігає вибуху котла під час кипіння, а також розширювальний бачок. Не лишнім буде придбання кранів і різноманітних з’єднань, але перед покупкою слід проконсультуватися з експертом або майстром, який буде займатись установкою.

  Основні аксесуари для водопостачання

  1 Колби для води (колбові фільтри) – це невеликі прозорі ємності з двома отворами, всередині знаходиться фільтр для води. Фільтри можуть мінятися в залежності від ступеня забрудненості. Шнур поліпропіленовий є найпопулярнішим матеріалом для виготовлення фільтрів, також вони можуть бути вугільні.
  2. Манометр для води, який дозволяє слідкувати за тиском води у водогоні.
  3. П’ятірник – це латунний або мідний редуктор, що слугує для з’єднання всіх елементів водогону.
  4. Автоматика – електричний прилад, що вмикає насос із падінням тиску і вимикає його при досягненні достатнього тиску води.
  5. Захист від сухого ходу – захищає насос від роботи в холосту і запобігає його виходу з ладу.

  Додаткові аксесуари для водопостачання

  Окрім вище перерахованих комплектуючих, потрібно придбати ніпелі, редуктори, перехідники з пластикової різьби на металічну, а також зворотній клапан, якщо він не йде в комплекті з насосом.

  Окремо слід згадати про такі аксесуари для водопостачання, як електричні контролери тиску. Вони не потребують розширювального бачка і мають у своїй конструкції вбудовану автоматику та манометр. Суттєвий недолік електричного контролера – це відсутність запасу води, а також вразливість до перепадів напруги.

  Купити будь-який із вищезазначених аксесуарів можна за вигідною ціною в Івано-Франківську та інших містах Західної України.

на сторінку
Показані 1 - 80 із 231 пунктів
Показані 1 - 80 із 231 пунктів

Від насосів для водопостачання до насосів для опалення: широке застосування та потужні можливості

Насоси з кожним роком виконують все більше функцій, починаючи з простого поливу і закінчуючи підключенням до декоративних споруд.

Насоси для поливу не вимагають великої потужності, найкраще для цієї цілі підходять вібраційні насоси. Вони здатні перекачувати достатній об’єм води для поливу присадибної ділянки, але при цьому не годяться для повноцінного водопостачання.

Насоси для водопостачання повинні мати порівняно високу потужність, щоб підтримувати тиск у водогоні, а також мати надійні зворотні клапани, щоб запобігти швидкій поломці.

Насоси для опалення - це спеціальний тип насосів, які встановлюються на системи опалення для більш ефективної циркуляції теплоносія. До кожної системи опалення підбирається циркуляційний насос, або декілька насосів.

Умовна класифікація водяних насосів

• насоси для колодязів - Вони можуть бути двох типів – вакуумні або глибинні. Вакуумні насоси встановлюються на невеликі системи подачі води, при умові, що вода знаходиться неглибоко, а сам колодязь недалеко від оселі, оскільки дані насоси мають невеликий спектр потужності. Інший тип – це глибинні водяні насоси, які мають зовсім інший принцип роботи і можуть безперебійно подавати воду з досить великої глибини колодязя.

• насоси для свердловин - Це ті самі глибинні насоси із великим запасом потужності. Їх підбір і покупку краще проводити з фахівцем, який буде встановлювати ці насоси, тому що підібрати свердловинний насос без досвіду досить важко. Зверніть увагу, щоб насос був хоча на кілька міліметрів вужчий, ніж труба свердловини: він повинен легко опускатись і легко підніматись для проведення профілактичних і ремонтних робіт.

• насоси для підвищення тиску - Цей тип насосів призначений для нагнітання тиску всередині водогону. В основному їх застосовують за умов, коли у водогоні не вистачає тиску для роботи побутових приладів, таких, як пральна або посудомийна машина. Насоси для збільшення тиску води є досить ефективними і здатні підняти тиск у водогоні до 1,2-2 бар. Слід також пам’ятати, що наявність у водогоні повітряних пробок може швидко вивести з ладу насоси для підвищення тиску води.

• насоси для басейнів - Окремим пунктом слід виділити насоси для басейнів. Їх встановлюють у систему фільтрації води у стаціонарних басейнах. Основним у басейні є самовсмоктуючий насос, як допоміжний, може використовуватись циркуляційний насос зі звичайним всмоктуванням. В окремих випадках басейни обладнуються насосами з підігрівом води.

• насоси для фонтанів і водоспадів - Такі насоси продаються у спеціальних комплектах, але по суті насоси для водоспадів - це глибинний або вакуумний насос. Який насос більше підходить, вирішує власник, оскільки глибинний насос важче обслуговувати,але він рідше виходить із ладу, а вакуумний легше доглядати, бо він знаходиться на суші в спеціальному ящику.

Практика показує, що глибинний насос при справній автоматиці працює набагато довше без втручання людини, тоді як вакуумний часто припиняє роботу через попадання повітря в систему.

Будь-який із тих насосів, про які йшлося вище, ви можете придбати за вигідно ціною в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Тернополі та Закарпатті.