ЦИРКУЛЯЦІЙНІ НАСОСИ

Каталог

Знижки

ЦИРКУЛЯЦІЙНІ НАСОСИ

ЦИРКУЛЯЦІЙНІ НАСОСИ Товарів у наявності: 39

Показані 1 - 39 із 39 пунктів
Показані 1 - 39 із 39 пунктів

Циркуляційні насоси – обов’язкова складова сучасних систем опалення

Циркуляційні насоси опалення встановлюються безпосередньо на систему опалення або вже вмонтовані в котел і призначені перекачувати енергоносій в умовах середнього та високого тиску.

Циркуляційні насоси систем опалення покращують циркуляцію у системах із природнім протоком води, а також встановлюються на системи з примусовою циркуляцією, коли встановити природну систему немає можливості. Також вони встановлюються на окремі частини опалення, наприклад, теплу підлогу. Циркуляційні насоси для теплої підлоги не мають якихось відмінностей у конструкції чи функціях, тобто всі циркуляційні насоси для опалення є універсальними і відрізняються тільки якістю, потужністю і фірмою виробником.

Циркуляційні насоси для котлів мають такі ж самі принципи роботи, але можуть відрізнятися способом з’єднання з елементами котла, проте це стосується тільки газових котлів.

Насоси циркуляційні: ціна залежить від виробника і країни-імпортера

Всього є два типи циркуляційних насосів:

- насос із мокрим ротором;
- насос із сухим ротором.

Обидва типи насосів є досить ефективними і призначені для перекачування великих об’ємів води або іншого, неагресивного, теплоносія. Як правило, всі циркуляційні насоси мають кілька швидкостей перекачування рідини, а також мають функцію підключення до автоматики котла, що сприяє більш рівномірному розповсюдженню тепла по всій системі.

В Івано-Франківську, Тернополі, Львові можна знайти будь-які циркуляційні насоси для опалення, ціна таких насосів досить різноманітна, все залежить від виробника і країни-імпортера. На насоси циркуляційні ціна суттєво нижча, якщо продукція від китайських виробників. Проте варто звернути увагу та такі відомі європейські бренди, як Wilo, DAB чи Grundfos.

Який насос обрати, вирішує сам покупець, спираючись на свої фінансові можливості.