ДРЕНАЖНІ НАСОСИ

Каталог

Знижки

ДРЕНАЖНІ НАСОСИ

ДРЕНАЖНІ НАСОСИ Товарів у наявності: 19

Показані 1 - 19 із 19 пунктів
Показані 1 - 19 із 19 пунктів

Дренажні насоси – незамінні помічники людини

Дренажні насоси є незамінними для людей, які живуть за межами міста, та тих, що мають у власності дачні ділянки. В основному такими насосами відкачують воду з підтоплених підвалів, переповнених водойм, басейнів, а також вигрібних ям. Як і насоси для води, вони поділяються на погружні та поверхневі. Враховуючи те, що дренажні насоси перекачують нечистоти, то поверхневі насоси купувати краще – через простоту в обслуговуванні.

Дренажні насоси для вигрібних ям слугують для відкачування фекальних відходів із відстійників. Головне пам’ятати, що звичайний дренажний насос для брудної води для такої роботи не підходить, потрібно застосувати спеціальний фекальний насос, у конструкції якого передбачені спеціальні подрібнювачі. Вони призначені для подрібнення великих фрагментів фекальних мас і подальшого їх викачування. Подрібнювачі – це спеціальні ножі, яки виготовлені із нержавіючої сталі або довговічного міцного пластику.

Дренажні насоси wilo – якісні і надійні моделі

В кондиціонерах теж застосовуються дренажні насоси для відкачування конденсату, який інтенсивно виділяється при їх роботі. Більшість кондиціонерів поступають у продаж з уже вмонтованими насосами, але на більш дешеві моделі необхідно встановити дренажні насоси для кондиціонерів.

Дренажні насоси wilo – одні з найбільш якісних і надійних моделей на нашому ринку. Дана фірма виготовляє всі види насосів – від глибинних до циркуляційних, і дренажні насоси не є виключенням.

Перед покупкою насоса слід визначитись із типом води, яку потрібно перекачувати, а також із відстанню та висотою, на яку потрібно відкачувати нечистоти. Дренажні насоси здатні підіймати відкачувану рідину на висоту до 10 м та довжину до 100 м.

Дренажні насоси, ціна на які помірна навіть від відомих виробників, можна придбати в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях,Тернополі та Закарпатті.