ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ (РОЗШ. БАКИ)

Каталог

Знижки

ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ (РОЗШ. БАКИ)

ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ (РОЗШ. БАКИ) Товарів у наявності: 68

Показані 1 - 68 із 68 пунктів
Показані 1 - 68 із 68 пунктів

Гідроакумулятори для водопостачання

Гідроакумулятори – це спеціальні ємності для системи водопостачання та опалення, які призначені для акумулювання та повернення води, що перебуває під тиском.

В середині бака знаходиться гумова мембрана, яка герметично з’єднана з металевим корпусом бака. Стиснене повітря знаходиться в порожнині між мембраною і металевим корпусом бака. З іншого боку мембрани знаходиться вода. Така конструкція забезпечує рівномірне надходження води до крана.

Гідроакумулятор для води також захищає систему водопостачання від гідроударів. Вони з’являються при першому вмиканні насоса або при великому водовідборі.

Ще одне важливе призначення, яке виконують розширювальні баки для води, – збереження резерву води в баку. Об’єм води залежить від об’єму самого бака, який може коливатися від 10 до 500 літрів.

Придбавши розширювальні баки для водопостачання, ви суттєво зекономите електроенергію, оскільки завдяки роботі цих пристроїв зменшиться частота вмикання насосу. Ще один важливий плюс – ви продовжите термін експлуатації насосної системи, підключивши до неї розширювальні баки.

Розширювальні баки для опалення

Якщо ви плануєте облаштувати індивідуальну систему опалення, вам не обійтися без такого пристрою, як розширювальний бак для котла.

Призначення цієї ємності таке ж, як і для водопостачання:

- захищати опалювальну систему від гідроударів;
- вбирати надлишок теплоносія;
- регулювати співвідношення об’єму рідини і тиску.

Гідроакумулятор для опалення буває двох типів за конструкцією: відкритого і закритого. На сьогодні баки відкритого типу використовуються рідко, оскільки вважаються застарілою формою.

Сучасні котли переважно мають уже вмонтовані розширювальні баки для систем опалення. Але для приватного будинку така система непрактична, оскільки перш, ніж купити гідроакумулятор, потрібно врахувати обсяг системи і тиск у ній.

Загалом, придбати гідроакумулятор, ціна якого цілком влаштує, можна в Івано-Франківську.