ГЛИБИННІ НАСОСИ (ПОГРУЖНІ)

Каталог

Знижки

ГЛИБИННІ НАСОСИ (ПОГРУЖНІ)

ГЛИБИННІ НАСОСИ (ПОГРУЖНІ) Товарів у наявності: 42

Показані 1 - 42 із 42 пунктів
Показані 1 - 42 із 42 пунктів

Якісні глибинні насоси – безперебійне водопостачання

Глибинні насоси дуже популярні серед власників приватних будинків і дачних ділянок, оскільки вони дають змогу налагодити безперебійне водопостачання із колодязів, свердловин та інших водойм.

Глибинні водяні насоси поділяються за принципом дії на два типи:

- відцентрові,
- вихрові.

Відцентрові глибинні насоси для води працюють за рахунок відцентрової сили, яка переганяє воду з великою швидкістю. Вихровий насос діє завдяки водяному вихру, який створює спеціальний гвинт.

Обидва типи насосів досить ефективні і здатні перекачувати великі об’єми води. Проте суттєвим недоліком вихрового насосу є вразливість до брудної води з домішками піску, тоді як відцентрові глибинні насоси для колодязів без проблем справляються із забрудненою водою. Справа в тому, що відцентрові глибинні насоси для криниці обладнані спеціальним фільтром, тому ціна на них трохи вища ніж на вихрові.

У процесі експлуатації насосів в Україні виникли два такі поняття, як глибинні насоси для свердловини і глибинні насоси для криниці. Насправді у виробників такого поділу не існує. Вони випускають насоси, які однаково ефективно працюють як у криниці, так і в свердловині, вся справа в потужності насоса.

Глибинні насоси водолій – одні з найпопулярніших в Україні

Найвідомішими на нашому ринку є глибинні насоси водолій. Вони одні з перших з’явились в Україні і завдяки хорошій ціні і непоганій якості міцно у нас закріпились.

Глибинний насос для свердловини підбирається індивідуально для кожної свердловини: все залежить від глибини, з якої потрібно качати воду, а також відстані, на яку потрібно подати воду.

Глибинні насоси для скважин продаються по всій території України, від Одеси до Івано-Франківська.

Глибинні насоси, ціни яких залежать від потужності і виробника, можна придбати в нашому інтернет-магазині.

Слід пам’ятати, що насос – це покупка не на один рік і економити треба продумано, щоб потім не витрачати гроші на передчасний ремонт.