КОЛБИ, АВТОМАТИКА та АКСЕСУАРИ

Каталог

Знижки

КОЛБИ, АВТОМАТИКА та АКСЕСУАРИ

КОЛБИ, АВТОМАТИКА та АКСЕСУАРИ Товарів у наявності: 36

Показані 1 - 36 із 36 пунктів
Показані 1 - 36 із 36 пунктів

Аксесуари для опалення

Для установки та повноцінного функціонування водогону і опалення потрібно розуміти, що тих засобів, які продаються в комплекті з насосом і котлом, буде недостатньо. Потрібно придбати ще аксесуари для опалення.

Насамперед, це група безпеки, в яку входять манометри для вимірювання тиску, зривний клапан, який запобігає вибуху котла під час кипіння, а також розширювальний бачок. Не лишнім буде придбання кранів і різноманітних з’єднань, але перед покупкою слід проконсультуватися з експертом або майстром, який буде займатись установкою.

Основні аксесуари для водопостачання

1 Колби для води (колбові фільтри) – це невеликі прозорі ємності з двома отворами, всередині знаходиться фільтр для води. Фільтри можуть мінятися в залежності від ступеня забрудненості. Шнур поліпропіленовий є найпопулярнішим матеріалом для виготовлення фільтрів, також вони можуть бути вугільні.
2. Манометр для води, який дозволяє слідкувати за тиском води у водогоні.
3. П’ятірник – це латунний або мідний редуктор, що слугує для з’єднання всіх елементів водогону.
4. Автоматика – електричний прилад, що вмикає насос із падінням тиску і вимикає його при досягненні достатнього тиску води.
5. Захист від сухого ходу – захищає насос від роботи в холосту і запобігає його виходу з ладу.

Додаткові аксесуари для водопостачання

Окрім вище перерахованих комплектуючих, потрібно придбати ніпелі, редуктори, перехідники з пластикової різьби на металічну, а також зворотній клапан, якщо він не йде в комплекті з насосом.

Окремо слід згадати про такі аксесуари для водопостачання, як електричні контролери тиску. Вони не потребують розширювального бачка і мають у своїй конструкції вбудовану автоматику та манометр. Суттєвий недолік електричного контролера – це відсутність запасу води, а також вразливість до перепадів напруги.

Купити будь-який із вищезазначених аксесуарів можна за вигідною ціною в Івано-Франківську та інших містах Західної України.