ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ

Каталог

Знижки

ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ

ПОВЕРХНЕВІ НАСОСИ Товарів у наявності: 27

Показані 1 - 27 із 27 пунктів
Показані 1 - 27 із 27 пунктів

Призначення поверхневих водяних насосів

Поверхневі водяні насоси мають невеликий діапазон потужності, проте вони ефективні для подачі води на невеликі відстані. В основі їх роботи лежить принцип всмоктування води завдяки створеному в середині насосу вакууму.

Одними з найкращих вважаються поверхневі насоси оптіма. Вони мають оптимальне співвідношення ціни і якості. Польський виробник даних насосів надає дворічну гарантію на свою продукцію. Крім того, ці насоси пройшли сертифікацію в Україні і відповідають всім вимогам.

Поверхневі насоси призначені:

- для забезпечення водою невеликих водогонів;
- для перекачування чистої води з колодязя чи водойми у інші резервуари;
- для підвищення тиску у загальних водогонах при його недостатності;
- для зрошення і поливу городів і садовини.

Сам насос краще встановлювати в приміщеннях, де рідко бувають люди, оскільки при роботі він видає шум.

Покупка поверхневих насосів доступна кожному

У поверхневих насосів є два незначні недоліки:

1 Вразливість до брудної води, а також невеликих предметів, які можуть знаходитись у воді. Але цей недолік усувається установкою фільтра на край забірної труби.
2. Насос може припинити роботу через потрапляння повітря в середину конструкції. Це не вважається поломкою, але для його запуску потрібно залити в насос воду, щоб усунути повітряну пробку.

В цілому користувачі поверхневими насосами схвально відгукуються про цю техніку і рекомендують її іншим.

Поверхневі насоси, ціна яких доступна, а якість висока, є хорошим конкурентним товаром. Придбати поверхневі насоси нескладно: окрім традиційних точок продажів на ринках і спеціалізованих магазинів, в останній час прийнято купувати насоси в інтернет-магазинах. Така покупка буде досить вигідною, тому що товари, куплені через інтернет, дешевші, а доставка охоплює всю територію України – від Івано-Франківська до Харкова.