Офіс-склад ТЕПЛОМАРКЕТ

Коротенька історія

Компанія Тепломаркет створена у 2009 році в м. Івано-Франківську. Всі 7 років роботи, ми активно задовільняємо потреби наших клієнтів у якісних товарах для систем опалення, водопостачання, каналізації та вентиляції. Ми постійно вчимося, ростемо, збільшуємо асортимент товарів і активно співпрацюємо з найбільшими постачальниками та виробниками України, Європи, Китаю та інших країн, для того, щоб ви змогли у зручний для вас час знайти саме те, що зробить ваше життя комфортнішим.

Інтернет-магазин teplomarket-if.com.ua це представництво нашої компанії в інтернеті.

5 причин, чому варта здійснювати покупки саме в нас?

1. Тому, що це надійно.
Ми не якась віртуальна компанія, а реальна база, що знаходиться в Івано-Франківську. Товар (в більшості випадків) постійно наявний на нашому великому складі і Ви завжди можете його побачити насправді, а не тільки на зображенні в інтернеті. За довгі роки роботи на ринку Івано-Франківської області та України ми вже заслужили репутацію надійного бізнес-партнера і довіру безлічі клієнтів, які стали, в якійсь мірі, нашими добрими друзями. Сподіваємось, що і Ви зможете оцінити всі переваги роботи з серйозною і надійною компанією-продавцем.

2. Тому, що це професійно.
Співробітники інтернет-магазину - досвідчені фахівці у сфері сантехнічних систем. Вони з легкістю нададуть Вам всю необхідну інформацію і допоможуть зробити правильний вибір. Ви можете розраховувати на їх допомогу, консультацію також і після здійснення покупки.

3. Тому, що це вигідно.
Робота на пряму з великими виробниками і постачальниками дає нам можливість запропонувати для Вас кращу ціну в регіоні. Ми впевнені, що Вам сподобаються наші ціни і зручність покупки товарів з доставкою, можливість покупки товарів за безготівковим розрахунком та багато інших переваг нашого магазину. Хочемо нагадати Вам про головне: зробивши покупку в інтернет-магазині, Ви зберігаєте найцінніше - свій час. Приділіть цей час собі та своїм близьким, своїй роботі.

4. Тому, що це зручно.
Ми позбавимо Вас від необхідності багатогодинного ходіння по магазинах і підбору потрібних Вам товарів. Зробити покупку в магазині простіше простого - Ви заходите на наш сайт або телефонуєте, вибираєте товари, робите замовлення - а ми доставляємо його прямо до вас додому або в офіс. Доставка замовлень здійснюється навіть по всій області та Україні.


5. Тому, що це якісно.
Ставлячи бажання наших покупців на перше місце, ми пропонуємо тисячі товарів високої якості від провідних світових брендів (виробників). Всі товари сертифіковані та забезпечуються гарантійним обслуговуванням спеціалізованими сервісними центрами.