РАДІАТОРИ

Каталог

Бренд
Тип
Висота, мм
Ширина, мм
Країна виробник

Знижки

РАДІАТОРИ

РАДІАТОРИ Товарів у наявності: 241

Підкатегорії

 • TERRA Teknik

  Батареї terra teknik: стильний дизайн в поєднанні з кращими експлуатаційними можливостями

  Радіатори опалення – один із найважливіших компонентів для створення тепла й затишку в домі. Саме батареї відповідають за комфортні умови, оскільки ці прилади передають тепло в приміщення від котлів. Тому від вибору марки радіатора опалення багато в чому залежить ефективність самої опалювальної системи.

  Радіатори сталеві terra teknik – це перші батареї, які мають подвійну окраску, що значно продовжує термін їх експлуатації. Вони виготовляються зі спеціальної корозійностійкої сталі за новою технологією. Гарний дизайн і хороші технічні характеристики забезпечують популярність і затребуваність радіаторів цієї марки, виробником якої являється Україна.

  TERRA TEKNIK – радіатори, що задовольнять всі ваші вимоги

  Класична П-образна форма поверхні сталевих радіаторів збільшує площу тепловіддачі. Всі стальні батареї terra teknik характеризуються високими показниками тепловіддачі. Вони ідеально вписуються в будь-який інтер’єр приміщення і задовольнять всі естетичні вподобання покупців.

  Сталеві панельні радіатори найчастіше використовуються у приватних будинках, що дозволяє контролювати якість їх роботи. Адже вони дуже чутливі до гідроударів, тому на великих потужних підприємствах їх не рекомендують встановлювати.

  TERRA TEKNIK – радіатори із відмінним співвідношенням ціни і якості. Ви можете придбати батареї цієї марки в Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Чернівцях, де представлено широкий асортимент даної продукції, а також замовити в будь-якому іншому місті України. Наш інтернет-магазин доставить продукцію в будь-яку точку нашої країни за найкоротший термін.

 • DaVinci KORAD

  DAVINCI KORAD – радіатори європейської якості

  Радіатори опалення davinci виготовляються словацькою компанією "Korad", яка вважається одним із найпотужніших виробників листового прокату. Для виготовлення радіаторів цієї марки використовують високоякісний метал холодного прокату, виготовлений за спеціальною технологією. Товщина сталевого листа становить 1,2 мм. Кожний радіатор випробовують тиском. Тільки після цього обладнання реалізують на ринку.

  Davinci радіатори потребують обережного транспортування і особливих умов зберігання. Кожен радіатор захищений картонною коробкою і поліетиленовою плівкою. Зберігаються батареї на дерев’яних підставках.

  Панельні радіатори davinci найкраще підходять для приміщень із помірним рівнем вологості. Це можуть бути квартири, офіси, магазини, школи. Не рекомендується використовувати їх у спортзалах, складах, тобто приміщеннях з певним ризиком забруднення. Якщо вже використовувати ці батареї у таких приміщеннях, то потрібно забезпечити ефективну вентиляцію і постійне провітрювання.

  Радіатори опалення davinci: економічні, стильні і доступні

  DAVINCI KORAD – це радіатори, які характеризуються чудовими технічними можливостями і мають чималий попит серед населення.

  Основні переваги таких радіаторів:

  • гарний дизайн, який підійде до будь-якого інтер’єру; 
  • економічність, яка досягається завдяки компактності і високій тепловіддачі;
  • тривалий термін експлуатації завдяки міцному матеріалу, з якого виготовлені радіатори;
  • легкість при установці і заміні радіатора;
  • швидке нагрівання і охолодження завдяки малому об’єму води, що особливо зручно для маленьких приміщень. 

  Радіатори davinci можуть використовуватися як для автономної, так і централізованої системи опалення. Придбати їх за доступною ціною можна в Івано-Франківську, Львові та інших містах Західної України.

 • DJOUL
 • KORADO

  Радіатори корадо: довговічність і стильний дизайн

  Радіатори – одна з основних складових опалювальної системи. Якщо батарея якісна і правильно встановлена, з комфортом і затишком в домі не буде проблем. Сучасні радіатори, на відміну від радянських габаритних і непривабливих на вигляд батарей, компактні, стильні і при цьому мають хороші технічні характеристики.

  Радіатори корадо – батареї чеського виробництва, які відповідають всім необхідним технічним і естетичним вимогам. Монтаж чи заміна цих радіаторів нескладні, в експлуатації – довговічні і ефективні. Батареї корадо мають хорошу тепловіддачу, яку можна ще збільшувати за допомогою спеціальної вмонтованої конструкції.

  Технічні характеристики korado батареї

  Радіатори чеського виробництва можуть мати одинарну, подвійну і трьохпанельну конструкцію. Потік повітря циркулює природнім шляхом вздовж панельної поверхні, передаючи від неї тепло.

  Для виробництва korado батареї використовується сталевий лист холодного прокату, товщиною 1,25 мм. Профільований сталевий лист товщиною 0,5 мм утворює додаткову поверхню радіатора, яка збільшує тепловіддачу. Він прикріплений до вертикальних каналів панелі з повітряного боку за допомогою точкового зварювання.

  Радіатори корадо – ціни доступні, якість – найкраща

  Придбати korado радіатори сьогодні неважко, їх асортимент достатньо широкий. Найбільший вибір батарей чеського виробника в Івано-Франківську та інших містах Західної України, наприклад, в Чернівцях, Тернополі, Львові. Радіатори корадо, ціна яких найвигідніша і найнижча, можна придбати в Закарпатті, що зумовлено географічною близькістю до країни-виробника.

  Загалом, на батареї опалення корадо ціна не захмарна. Тому купити якісні і стильні радіатори може кожен пересічний українець.

 • KERMI
 • SANIKA та інші
 • Алюмінієві,...

  Алюмінієві та чавунні радіатори

  До вибору радіаторів опалення потрібно підходити серйозно і відповідально. Адже від якості батарей залежить комфорт і затишок вашого дому чи будь-якого іншого приміщення. Насамперед потрібно звернути увагу на метал, з якого виготовлені радіатори. Тому виділяють сталеві, алюмінієві, біметалеві та чавунні радіатори.

  Головна перевага алюмінієвих радіаторів – висока теплопровідність. Проте алюмінієві батареї опалення дуже чутливі до хімічного складу і якості води. Перш, ніж купити алюмінієві батареї, потрібно врахувати ще одну їхню особливість – ці радіатори треба доукомплектовувати автоматичними клапанами, які необхідні для випускання повітря. Придбати алюмінієві батареї, ціни на які досить привабливі, можна в будь-якому місті України.

  Чавунні батареї опалення вважаються найпопулярнішими серед покупців. Чавунні батареї, ціна на які невисока, характеризуються високою теплопровідністю, довговічністю, хімічною стійкістю до різних видів теплоносіїв.

  Сучасні радіатори опалення – біметалеві

  Якщо алюмінієві і чавунні батареї вважаються класичними варіантами, то новинкою серед цієї продукції є біметалеві радіатори, купити які сьогодні не проблема. Це радіатори, які взяли для себе все найкраще від чавунних і алюмінієвих варіантів, і нині являються якісними та стильними радіаторами опалення. Тому радіатори опалення біметалеві, ціна яких відповідає якості, стають дедалі популярнішими.

  Радіатори опалення біметалеві поєднують в собі два метали – алюміній і сталь або мідь. Така нестандартна конструкція сприяє високій теплопровідності. Алюміній відповідає за хорошу віддачу тепла, а завдяки тому, що мідь і сталь добре контактують з водою, біметалеві батареї можна використовувати в системах з будь-якою якістю води.

  Купити біметалеві радіатори, ціна яких доступна, можна в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Тернополі, а також в Закарпатті.

 • Електричні (конвектори)
на сторінку
Показані 1 - 80 із 241 пунктів
Показані 1 - 80 із 241 пунктів

Радіатори опалення: широкий вибір за доступними цінами

Радіатори – невід’ємна частина опалювальної системи і відповідно опалювального процесу. Вони є одними з найважливіших предметів для досягнення тепла і затишку в домі. Тому до вибору радіаторів потрібно підходити серйозно і виважено. Перше, що треба зробити – це якомога більше дізнатися про радіатори опалення.

Радіатори розрізняють за формою і типом металу, з якого вони зроблені. За зовнішнім виглядом радіатори поділяються на:

 • трубчасті;
 • секційні;
 • панельні;
 • дизайн-радіатори;
 • конвектори.

Відповідно до типу металу, батареї для опалення розрізняють:

Алюмінієві і стальні радіатори – одні з найпопулярніших

Найпопулярнішими серед споживачів є алюмінієві радіатори. Висока теплопровідність, гарний дизайн, простота в експлуатації – основні переваги радіаторів цього типу. Алюмінієві батареї мають в чотири рази вищу теплопровідність, ніж чавунні радіатори. Підйом температури відчувається вже через чверть години після включення опалювального контуру.

Але перш, ніж купити радіатори опалення з алюмінію, слід пам’ятати про низьку корозійну стійкість цього металу.

Стальні радіатори ще називаються конвекторними.

Основні переваги:

 • висока тепловіддача;
 • найкраще зберігають задану температуру в приміщенні;
 • гарний естетичний вигляд;
 • доступна ціна. 

Сталеві радіатори займають близько 80 % на сучасному ринку. Поєднання вишуканого дизайну, порівняно невисокої ціни і хорошої якості зробило їх найпопулярнішим видом батарей. Деякі радіатори опалення сталеві обладнані термоголовкою. Це невеличкий регулятор, що розташований збоку батареї, за допомогою якого можна контролювати температуру в окремих кімнатах.

Радіатори сталеві мають і свої недоліки, основний серед яких – невисока стійкість до корозії.

Біметалічні радіатори: універсальне поєднання

Все більш популярними стають біметалічні радіатори завдяки таким перевагам, як висока міцність в умовах різкого перепаду тиску та легкість установки. Вони поєднують залізо і алюміній, що може видатися трохи дивним, адже ці метали вважаються непоєднуваними. Проте саме таке поєднання зменшує кількість небажаних хімічних реакцій, які з’являються при взаємодії металу з водою.

Біметалеві радіатори являють собою наступну конструкцію: всередині сталева труба, а зовні алюмінієвий радіатор: залізо краще тримає тиск, а алюміній забезпечує більш високу теплопровідність.

Купити радіатори біметалічні раніше можна було тільки в Італії, де вони вперше з’явилися. Сьогодні вони мають широке застосування і в нас, хоча на ці радіатори опалення ціна висока. Фахівці радять встановлювати радіатори саме такого типу, адже вони практично не мають недоліків при експлуатації. Якщо ви бажаєте зробити опалення якнайкращої якості, не варто економити на радіаторах.

Асортимент батарей такий ж різноманітний, як і ціна: радіатори можна придбати на будь-який смак і будь-які матеріальні можливості в таких містах як Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Тернопіль, а також в Закарпатті. Проте якщо ви хочете купити справді якісні батареї опалення, ціни на них будуть відповідно вищі.