Алюмінієві, біметалічні та чавунні

Каталог

Знижки

Алюмінієві, біметалічні та чавунні

Алюмінієві, біметалічні та чавунні Товарів у наявності: 8

Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Показані 1 - 8 із 8 пунктів

Алюмінієві та чавунні радіатори

До вибору радіаторів опалення потрібно підходити серйозно і відповідально. Адже від якості батарей залежить комфорт і затишок вашого дому чи будь-якого іншого приміщення. Насамперед потрібно звернути увагу на метал, з якого виготовлені радіатори. Тому виділяють сталеві, алюмінієві, біметалеві та чавунні радіатори.

Головна перевага алюмінієвих радіаторів – висока теплопровідність. Проте алюмінієві батареї опалення дуже чутливі до хімічного складу і якості води. Перш, ніж купити алюмінієві батареї, потрібно врахувати ще одну їхню особливість – ці радіатори треба доукомплектовувати автоматичними клапанами, які необхідні для випускання повітря. Придбати алюмінієві батареї, ціни на які досить привабливі, можна в будь-якому місті України.

Чавунні батареї опалення вважаються найпопулярнішими серед покупців. Чавунні батареї, ціна на які невисока, характеризуються високою теплопровідністю, довговічністю, хімічною стійкістю до різних видів теплоносіїв.

Сучасні радіатори опалення – біметалеві

Якщо алюмінієві і чавунні батареї вважаються класичними варіантами, то новинкою серед цієї продукції є біметалеві радіатори, купити які сьогодні не проблема. Це радіатори, які взяли для себе все найкраще від чавунних і алюмінієвих варіантів, і нині являються якісними та стильними радіаторами опалення. Тому радіатори опалення біметалеві, ціна яких відповідає якості, стають дедалі популярнішими.

Радіатори опалення біметалеві поєднують в собі два метали – алюміній і сталь або мідь. Така нестандартна конструкція сприяє високій теплопровідності. Алюміній відповідає за хорошу віддачу тепла, а завдяки тому, що мідь і сталь добре контактують з водою, біметалеві батареї можна використовувати в системах з будь-якою якістю води.

Купити біметалеві радіатори, ціна яких доступна, можна в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Тернополі, а також в Закарпатті.