DaVinci KORAD

Каталог

Бренд
Тип
Висота, мм
Ширина, мм
Країна виробник

Знижки

DaVinci KORAD

DaVinci KORAD Товарів у наявності: 73

Показані 1 - 73 із 73 пунктів
Показані 1 - 73 із 73 пунктів

DAVINCI KORAD – радіатори європейської якості

Радіатори опалення davinci виготовляються словацькою компанією "Korad", яка вважається одним із найпотужніших виробників листового прокату. Для виготовлення радіаторів цієї марки використовують високоякісний метал холодного прокату, виготовлений за спеціальною технологією. Товщина сталевого листа становить 1,2 мм. Кожний радіатор випробовують тиском. Тільки після цього обладнання реалізують на ринку.

Davinci радіатори потребують обережного транспортування і особливих умов зберігання. Кожен радіатор захищений картонною коробкою і поліетиленовою плівкою. Зберігаються батареї на дерев’яних підставках.

Панельні радіатори davinci найкраще підходять для приміщень із помірним рівнем вологості. Це можуть бути квартири, офіси, магазини, школи. Не рекомендується використовувати їх у спортзалах, складах, тобто приміщеннях з певним ризиком забруднення. Якщо вже використовувати ці батареї у таких приміщеннях, то потрібно забезпечити ефективну вентиляцію і постійне провітрювання.

Радіатори опалення davinci: економічні, стильні і доступні

DAVINCI KORAD – це радіатори, які характеризуються чудовими технічними можливостями і мають чималий попит серед населення.

Основні переваги таких радіаторів:

  • гарний дизайн, який підійде до будь-якого інтер’єру; 
  • економічність, яка досягається завдяки компактності і високій тепловіддачі;
  • тривалий термін експлуатації завдяки міцному матеріалу, з якого виготовлені радіатори;
  • легкість при установці і заміні радіатора;
  • швидке нагрівання і охолодження завдяки малому об’єму води, що особливо зручно для маленьких приміщень. 

Радіатори davinci можуть використовуватися як для автономної, так і централізованої системи опалення. Придбати їх за доступною ціною можна в Івано-Франківську, Львові та інших містах Західної України.