KORADO

Каталог

Бренд
Тип
Висота, мм
Ширина, мм
Країна виробник

Знижки

KORADO

KORADO Товарів у наявності: 64

Показані 1 - 64 із 64 пунктів
Показані 1 - 64 із 64 пунктів

Радіатори корадо: довговічність і стильний дизайн

Радіатори – одна з основних складових опалювальної системи. Якщо батарея якісна і правильно встановлена, з комфортом і затишком в домі не буде проблем. Сучасні радіатори, на відміну від радянських габаритних і непривабливих на вигляд батарей, компактні, стильні і при цьому мають хороші технічні характеристики.

Радіатори корадо – батареї чеського виробництва, які відповідають всім необхідним технічним і естетичним вимогам. Монтаж чи заміна цих радіаторів нескладні, в експлуатації – довговічні і ефективні. Батареї корадо мають хорошу тепловіддачу, яку можна ще збільшувати за допомогою спеціальної вмонтованої конструкції.

Технічні характеристики korado батареї

Радіатори чеського виробництва можуть мати одинарну, подвійну і трьохпанельну конструкцію. Потік повітря циркулює природнім шляхом вздовж панельної поверхні, передаючи від неї тепло.

Для виробництва korado батареї використовується сталевий лист холодного прокату, товщиною 1,25 мм. Профільований сталевий лист товщиною 0,5 мм утворює додаткову поверхню радіатора, яка збільшує тепловіддачу. Він прикріплений до вертикальних каналів панелі з повітряного боку за допомогою точкового зварювання.

Радіатори корадо – ціни доступні, якість – найкраща

Придбати korado радіатори сьогодні неважко, їх асортимент достатньо широкий. Найбільший вибір батарей чеського виробника в Івано-Франківську та інших містах Західної України, наприклад, в Чернівцях, Тернополі, Львові. Радіатори корадо, ціна яких найвигідніша і найнижча, можна придбати в Закарпатті, що зумовлено географічною близькістю до країни-виробника.

Загалом, на батареї опалення корадо ціна не захмарна. Тому купити якісні і стильні радіатори може кожен пересічний українець.