KORADO

Знижки

Радіатор KORADO  11  500 х 400 449Вт Збільшити для перегляду

Радіатор 11 600 х 800 KORADO 1080Вт

К116080

Новий товар

Стальний радіатор KORADO (Чехія)

Детальніше

1 883 ГРН

Додати до списку бажань

Характеристики

Бренд KORADO
Країна виробник Чехія
Тип 11
Висота, мм 600
Ширина, мм 800

Інформація

Чеська компанія KORADO є справжнім брендом на ринку радіаторів, в порівнянні з іншими лідерами вище зазначеного ринку, вона утворилася відносно недавно в 1990 році. Завдяки вмілому менеджменту і грамотної маркетингової політики компанія KORADO досить швидко зуміла підібрати умілий технічний персонал, запустити сучасні технічні потужності, налагодити якісне виробництво своєї продукції і організувати хорошу мережу збуту. Управлінці фірми KORADO знають, що потрібно клієнту, тому вся продукція цієї компанії має високу якість, має сучасний, органічний дизайн, міцна, компактна, надійна, зручна і проста в експлуатації.

Зокрема сталеві панельні радіатори здійснюють плавний, рівномірний і досить швидке нагрівання необхідного приміщення в будь-який його точці. Дані агрегати застосовують в житлових і громадських приміщеннях з однотрубної і двотрубної закритою системою опалення, де відбувається примусова циркуляція води. Деякі моделі сконструйовані для опалювальних систем з природною циркуляцією води. Вищевказані радіатори здійснюють природний плин повітря уздовж гріючої поверхні і виробляють не тільки нагрів приміщення, а так само з їх допомогою можна управляти вологістю повітря в необхідному приміщенні. Радіатори KORADO RADIK KLASSIK можуть складатися з одинарною, здвоєною або потрійний панелі. Підключення радіатора до системи опалення бічне зліва чи справа за потребою.

KORADO RADIK - панельні сталеві радіатори опалення з природним плином повітря уздовж його поверхні, що передає тепло. Випускаються радіатори одинарною, здвоєною і трьохпанельного конструкцією.

Профільована панель утворює основну греющую поверхню з вертикально і горизонтально впорядкованими каналами. Щоб збільшити тепловіддачу в конструкції декількох видах радіатори передбачена додаткова конструкція, що підвищує теплову потужність обладнання.

Два штампованих листа є основою панелі, вони з'єднані в місцях вертикальної пресування точковим зварюванням і по периметру шовного зварюванням. Використовується сталевий лист холодного прокату товщиною 1,25 мм з низьким вмістом вуглецю.

Додаткову поверхню тепловіддачі утворює профільований сталевий лист товщиною 0,5 мм, який точковим зварюванням приварений до вертикальних каналів панелі з повітряної сторони.

Така конструкція дуже сприятливо впливає на природний рух повітря вздовж теплопередающей поверхні радіатора.

Вище названі радіатори мають високий рівень безпеки та екологічності. У 1997 році компанія KORADO отримала сертифікат якості продукції ISO 9001. Так само компанія KORADO має сертифікати, видані в LGA Нюрнберг (свідоцтво про те, що установка опалювальних радіаторів є прийнятною для шкіл і дитячих садів).

Тож не дивно, що компанія KORADO досить швидко завоювала ринок радіаторів не тільки в Чехії, а так само в інших країнах Європи, Японії та Китаю.

Відгуки

Відгуки клієнтів поки відсутні

Напишіть відгук про товар

Радіатор   11   600 х 800    KORADO   1080Вт

Радіатор 11 600 х 800 KORADO 1080Вт

Стальний радіатор KORADO (Чехія)

Аксесуари

30 інших товарів цього розділу