KORADO

Знижки

Радіатор KORADO  11  500 х 400 449Вт Збільшити для перегляду

Радіатор 22 600 х1000 KORADO 2224Вт

К226010

Новий товар

Стальний радіатор KORADO (Чехія)

Детальніше

3 130 ГРН

Додати до списку бажань

Характеристики

Бренд KORADO
Країна виробник Чехія
Тип 22
Висота, мм 600
Ширина, мм 1000

Інформація

Чеська компанія KORADO є справжнім брендом на ринку радіаторів, в порівнянні з іншими лідерами вище зазначеного ринку, вона утворилася відносно недавно в 1990 році. Завдяки вмілому менеджменту і грамотної маркетингової політики компанія KORADO досить швидко зуміла підібрати умілий технічний персонал, запустити сучасні технічні потужності, налагодити якісне виробництво своєї продукції і організувати хорошу мережу збуту. Управлінці фірми KORADO знають, що потрібно клієнту, тому вся продукція цієї компанії має високу якість, має сучасний, органічний дизайн, міцна, компактна, надійна, зручна і проста в експлуатації.

Зокрема сталеві панельні радіатори здійснюють плавний, рівномірний і досить швидке нагрівання необхідного приміщення в будь-який його точці. Дані агрегати застосовують в житлових і громадських приміщеннях з однотрубної і двотрубної закритою системою опалення, де відбувається примусова циркуляція води. Деякі моделі сконструйовані для опалювальних систем з природною циркуляцією води. Вищевказані радіатори здійснюють природний плин повітря уздовж гріючої поверхні і виробляють не тільки нагрів приміщення, а так само з їх допомогою можна управляти вологістю повітря в необхідному приміщенні. Радіатори KORADO RADIK KLASSIK можуть складатися з одинарною, здвоєною або потрійний панелі. Підключення радіатора до системи опалення бічне зліва чи справа за потребою.

KORADO RADIK - панельні сталеві радіатори опалення з природним плином повітря уздовж його поверхні, що передає тепло. Випускаються радіатори одинарною, здвоєною і трьохпанельного конструкцією.

Профільована панель утворює основну греющую поверхню з вертикально і горизонтально впорядкованими каналами. Щоб збільшити тепловіддачу в конструкції декількох видах радіатори передбачена додаткова конструкція, що підвищує теплову потужність обладнання.

Два штампованих листа є основою панелі, вони з'єднані в місцях вертикальної пресування точковим зварюванням і по периметру шовного зварюванням. Використовується сталевий лист холодного прокату товщиною 1,25 мм з низьким вмістом вуглецю.

Додаткову поверхню тепловіддачі утворює профільований сталевий лист товщиною 0,5 мм, який точковим зварюванням приварений до вертикальних каналів панелі з повітряної сторони.

Така конструкція дуже сприятливо впливає на природний рух повітря вздовж теплопередающей поверхні радіатора.

Вище названі радіатори мають високий рівень безпеки та екологічності. У 1997 році компанія KORADO отримала сертифікат якості продукції ISO 9001. Так само компанія KORADO має сертифікати, видані в LGA Нюрнберг (свідоцтво про те, що установка опалювальних радіаторів є прийнятною для шкіл і дитячих садів).

Тож не дивно, що компанія KORADO досить швидко завоювала ринок радіаторів не тільки в Чехії, а так само в інших країнах Європи, Японії та Китаю.

Відгуки

Відгуки клієнтів поки відсутні

Напишіть відгук про товар

Радіатор   22   600 х1000   KORADO   2224Вт

Радіатор 22 600 х1000 KORADO 2224Вт

Стальний радіатор KORADO (Чехія)

Аксесуари

30 інших товарів цього розділу