TERRA Teknik

Каталог

Бренд
Тип
Висота, мм
Ширина, мм
Країна виробник

Знижки

TERRA Teknik

TERRA Teknik Товарів у наявності: 26

Показані 1 - 26 із 26 пунктів
Показані 1 - 26 із 26 пунктів

Батареї terra teknik: стильний дизайн в поєднанні з кращими експлуатаційними можливостями

Радіатори опалення – один із найважливіших компонентів для створення тепла й затишку в домі. Саме батареї відповідають за комфортні умови, оскільки ці прилади передають тепло в приміщення від котлів. Тому від вибору марки радіатора опалення багато в чому залежить ефективність самої опалювальної системи.

Радіатори сталеві terra teknik – це перші батареї, які мають подвійну окраску, що значно продовжує термін їх експлуатації. Вони виготовляються зі спеціальної корозійностійкої сталі за новою технологією. Гарний дизайн і хороші технічні характеристики забезпечують популярність і затребуваність радіаторів цієї марки, виробником якої являється Україна.

TERRA TEKNIK – радіатори, що задовольнять всі ваші вимоги

Класична П-образна форма поверхні сталевих радіаторів збільшує площу тепловіддачі. Всі стальні батареї terra teknik характеризуються високими показниками тепловіддачі. Вони ідеально вписуються в будь-який інтер’єр приміщення і задовольнять всі естетичні вподобання покупців.

Сталеві панельні радіатори найчастіше використовуються у приватних будинках, що дозволяє контролювати якість їх роботи. Адже вони дуже чутливі до гідроударів, тому на великих потужних підприємствах їх не рекомендують встановлювати.

TERRA TEKNIK – радіатори із відмінним співвідношенням ціни і якості. Ви можете придбати батареї цієї марки в Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Чернівцях, де представлено широкий асортимент даної продукції, а також замовити в будь-якому іншому місті України. Наш інтернет-магазин доставить продукцію в будь-яку точку нашої країни за найкоротший термін.