ЗАПІРНО-РЕГУЛЮЮЧА АРМАТУРА

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Діаметр підключення
Тип різьби
Діаметр різьби, дюйм
Тип крану

Знижки

ЗАПІРНО-РЕГУЛЮЮЧА АРМАТУРА Товарів у наявності: 144

Підкатегорії

 • КРАНИ РАДІАТОРНІ
 • КРАНИ КУЛЬОВІ

  Кульовий кран, або, як його ще називають, шаровий кран, різновид запірної арматури, яка застосовується в різних системах трубопроводів.

  В основі даного пристрою лежить замикаючий елемент сферичної форми, тобто куля, за допомогою якого відбувається відкриття або закриття проходу робочого середовища. Ось цієї рухомий деталі розташована перпендикулярно осі трубопроводу. В як запірний пристрій ці механізми абсолютно незамінні в системах водо-, тепло- і газопостачання, нафтохімічного і лакофарбового виробництва, на автозаправних станціях.

  Якщо вам необхідно встановити кульовий механізм для в'язкої середовища, то ці вироби мають мінімальним опором і прекрасно для цього підходять.

  У нашому інтернет-магазині представлені крани з декількома типами приєднання: муфтове, фланцеве, комбінованим і приварним (під приварку). Кульову запірну арматуру приєднують до трубопровідної магістралі за допомогою муфт з циліндровим різьбленням всередині. Такі вироби легко закриваються і відкриваються поворотом рукояті до упору проти і за годинниковою стрілкою. Паралельне розташування ручки пристроїв сигналізує про їх відкритому стані. Найчастіше вони знаходять своє застосування в комунальному господарстві водо-, газо- і теплопостачання, а також при транспортуванні інших рідин.

  Щоб купити шарові крани в містах Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чрнівці і всій Україні найкращої якості, які ідеально підійшли б саме вам не тільки за вартістю, слід звернути увагу на наступне: з якою метою буде використовуватися механізм, яка температура пропускається рідини, рівень внутрішньосистемного тиск / тиск всередині самої труби, матеріал і діаметр труби.
  Наші менеджери завжди допоможуть вам вибрати оптимальний товар, що ідеально підходить під потреби проектування трубопроводу. Установка або заміна запірних кранів в квартирі або на виробництві стає швидкої і нескладної за умови правильного первинного вибору самого запірного пристрою.

 • КЛАПАНИ та ОБВЯЗКА...
 • ФІЛЬТРИ та РЕДУКТОРИ...

  Фільтр грубої очистки та редуктор тиску купити івано-Франківськ 

 • ЛІЧИЛЬНИКИ

  Водомір (лічильник для води і газу Новатор) - прилад обліку призначений для підрахунку витрати і об'єму рідини, що проходить через трубопровід за певну одиницю часу.

   

  За призначенням лічильники поділяються на:

   

  Лічильники холодної води;

   

  Лічильники гарячої води;

   

  Газові лічильники.

   

  Принципом роботи лічильника є вимірювання кількості обертання крильчатого механізму, наявного всередині лічильника, що обертається під тиском напору води. Лічильник холодної води, як правило, працює в температурному діапазоні до + 50С, лічильник гарячої води до + 130С при тиску до 16 бар.

   

  Водяні лічильники, різновиди:

   

  Лічильник води одноструменевий. Одноструменеві лічильники води працюють за принципом підрахунку кількості оборотів крильчатки під дією напору води. Напір води, потрапляючи в вимірювальну камеру, що розміщується в корпусі лічильників, всередині якої розташована крильчатка, кількість обертань крильчатки пропорційно обсягу проходить рідини.

   

  Багатоструменевий водяний лічильник - напір води надходить в лічильник, перед тим як потрапити в лопасті крильчатки, розділяється на кілька потоків.

   

  Турбінні лічильники води - застосовується для вимірювання обсягів холодної і гарячої води, принцип роботи яких побудована на вимірюванні кількості обертів турбіни, виконаної у вигляді гвинта.

   

  Лічильники по класу точності поділяються:

   

  Клас точності А - лічильники, монтовані горизонтально;

   

  Клас точності. В - лічильники монтовані вертикально.

   

  Доставляємо лічильники води по всій Україні службою перевезення Нова-Пошта. Можлива доставка лічильників води післяплатою.

   

  Лічильник води Івано-Франківськ

   

  Купити лічильник води Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Миколаїв, Полтава, Суми, Харків, Хмельницький, Чернігів, Луцьк, Донецьк, Ужгород, Кіровоград, Львів, Одеса, Рівне, Тернопіль, Херсон, Черкаси, Чернівці.

   

   

   

  Теги: лічильники на воду, купити лічильник води, лічильник води купити, лічильник води Івано-Франківськ, лічильники води купити Івано-Франківськ, лічильники на воду купити Івано-Франківськ, купити лічильник води в Івано-Франківську, купити лічильник води Івано-Франківськ, купити лічильники води Івано-Франківськ, лічильник води купити Івано-Франківськ, лічильники води купити в Івано-Франківську ціна

на сторінку
Показані 1 - 80 із 144 пунктів
Показані 1 - 80 із 144 пунктів