КРАНИ КУЛЬОВІ

Каталог

Бренд
Країна виробник
Матеріал
Тип різьби
Діаметр різьби, дюйм
Тип крану

Знижки

КРАНИ КУЛЬОВІ

КРАНИ КУЛЬОВІ Товарів у наявності: 79

Показані 1 - 79 із 79 пунктів
Показані 1 - 79 із 79 пунктів

Кульовий кран, або, як його ще називають, шаровий кран, різновид запірної арматури, яка застосовується в різних системах трубопроводів.

В основі даного пристрою лежить замикаючий елемент сферичної форми, тобто куля, за допомогою якого відбувається відкриття або закриття проходу робочого середовища. Ось цієї рухомий деталі розташована перпендикулярно осі трубопроводу. В як запірний пристрій ці механізми абсолютно незамінні в системах водо-, тепло- і газопостачання, нафтохімічного і лакофарбового виробництва, на автозаправних станціях.

Якщо вам необхідно встановити кульовий механізм для в'язкої середовища, то ці вироби мають мінімальним опором і прекрасно для цього підходять.

У нашому інтернет-магазині представлені крани з декількома типами приєднання: муфтове, фланцеве, комбінованим і приварним (під приварку). Кульову запірну арматуру приєднують до трубопровідної магістралі за допомогою муфт з циліндровим різьбленням всередині. Такі вироби легко закриваються і відкриваються поворотом рукояті до упору проти і за годинниковою стрілкою. Паралельне розташування ручки пристроїв сигналізує про їх відкритому стані. Найчастіше вони знаходять своє застосування в комунальному господарстві водо-, газо- і теплопостачання, а також при транспортуванні інших рідин.

Щоб купити шарові крани в містах Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чрнівці і всій Україні найкращої якості, які ідеально підійшли б саме вам не тільки за вартістю, слід звернути увагу на наступне: з якою метою буде використовуватися механізм, яка температура пропускається рідини, рівень внутрішньосистемного тиск / тиск всередині самої труби, матеріал і діаметр труби.
Наші менеджери завжди допоможуть вам вибрати оптимальний товар, що ідеально підходить під потреби проектування трубопроводу. Установка або заміна запірних кранів в квартирі або на виробництві стає швидкої і нескладної за умови правильного первинного вибору самого запірного пристрою.