ЛІЧИЛЬНИКИ

Знижки

ЛІЧИЛЬНИКИ

ЛІЧИЛЬНИКИ Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Водомір (лічильник для води і газу Новатор) - прилад обліку призначений для підрахунку витрати і об'єму рідини, що проходить через трубопровід за певну одиницю часу.

 

За призначенням лічильники поділяються на:

 

Лічильники холодної води;

 

Лічильники гарячої води;

 

Газові лічильники.

 

Принципом роботи лічильника є вимірювання кількості обертання крильчатого механізму, наявного всередині лічильника, що обертається під тиском напору води. Лічильник холодної води, як правило, працює в температурному діапазоні до + 50С, лічильник гарячої води до + 130С при тиску до 16 бар.

 

Водяні лічильники, різновиди:

 

Лічильник води одноструменевий. Одноструменеві лічильники води працюють за принципом підрахунку кількості оборотів крильчатки під дією напору води. Напір води, потрапляючи в вимірювальну камеру, що розміщується в корпусі лічильників, всередині якої розташована крильчатка, кількість обертань крильчатки пропорційно обсягу проходить рідини.

 

Багатоструменевий водяний лічильник - напір води надходить в лічильник, перед тим як потрапити в лопасті крильчатки, розділяється на кілька потоків.

 

Турбінні лічильники води - застосовується для вимірювання обсягів холодної і гарячої води, принцип роботи яких побудована на вимірюванні кількості обертів турбіни, виконаної у вигляді гвинта.

 

Лічильники по класу точності поділяються:

 

Клас точності А - лічильники, монтовані горизонтально;

 

Клас точності. В - лічильники монтовані вертикально.

 

Доставляємо лічильники води по всій Україні службою перевезення Нова-Пошта. Можлива доставка лічильників води післяплатою.

 

Лічильник води Івано-Франківськ

 

Купити лічильник води Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Миколаїв, Полтава, Суми, Харків, Хмельницький, Чернігів, Луцьк, Донецьк, Ужгород, Кіровоград, Львів, Одеса, Рівне, Тернопіль, Херсон, Черкаси, Чернівці.

 

 

 

Теги: лічильники на воду, купити лічильник води, лічильник води купити, лічильник води Івано-Франківськ, лічильники води купити Івано-Франківськ, лічильники на воду купити Івано-Франківськ, купити лічильник води в Івано-Франківську, купити лічильник води Івано-Франківськ, купити лічильники води Івано-Франківськ, лічильник води купити Івано-Франківськ, лічильники води купити в Івано-Франківську ціна